SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MAGYARICS - STAV s.r.o.
- IČO50557327
- DIČ2120380493
- IČ DPHSK2120380493
- NACE4312 · Zemné práce
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Zemné práce.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
50k €
Zisk 2 110 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
50k €
↗ +72.2% YoY
EBITDA · 2025
24k €
Čistý zisk · 2025
2 110 €
Aktíva spolu
260k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 82/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50k € | 24k € | 2 110 € | 260k € | RUZ závierka |
| 2024 | 29k € | -6 995 € | -21k € | 184k € | RUZ závierka |
| 2023 | 25k € | 27k € | 9 194 € | 190k € | RUZ závierka |
| 2022 | 141k € | 32k € | 9 535 € | 238k € | RUZ závierka |
| 2021 | 40k € | 8 506 € | 6 489 € | 243k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 50 tis. € | 29 tis. € | 25 tis. € | 141 tis. € | 40 tis. € | 145 tis. € |
| EBITDA | 24 tis. € | -7 tis. € | 27 tis. € | 32 tis. € | 9 tis. € | 1 tis. € |
| EBITDA marža | 48.8 % | -24.2 % | 107.7 % | 23 % | 21.4 % | 0.7 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | -21 tis. € | 9 tis. € | 10 tis. € | 6 tis. € | 847 € |
| Aktíva spolu | 260 tis. € | 184 tis. € | 190 tis. € | 238 tis. € | 243 tis. € | 163 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EM
Konateľ
Erik Magyarics
EM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Erik Magyarics
GM
Konateľ
Gabriela Miškolciová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Gabriela Miškolciová | Konateľ | 2021-10-03 | 2025-05-09 |
| Erik Magyarics | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-10-27 | 2021-11-04 |
| Eva Magyaricsová | Konateľ | 2016-10-27 | 2021-11-05 |
| Eva Magyaricsová | Konateľ | 2016-10-27 | 2021-10-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MAGYARICS - STAV s.r.o.RPO
Sídlo
Kodályova 1558/13
Vznik
2016-10-27 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50557327RPO
DIČ
2120380493FS
IČ DPH
SK2120380493 · aktívneFS
NACE
4312 · Zemné práce
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK7875000000004028715065FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MAGYARICS - STAV s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50557327/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50557327/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50557327", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →