SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Chata Zbojská s. r. o.
- IČO50511009
- DIČ2120354060
- IČ DPHSK2120354060
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Pohronská Polhora, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
73k €
Zisk 5 812 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
73k €
↘ -5.5% YoY
EBITDA · 2025
14k €
Čistý zisk · 2025
5 812 €
Aktíva spolu
158k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
2
Σ 19k €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 73k € | 14k € | 5 812 € | 158k € | RUZ závierka |
| 2024 | 77k € | 25k € | 18k € | 132k € | RUZ závierka |
| 2023 | 63k € | -117 € | -5 935 € | 114k € | RUZ závierka |
| 2022 | 49k € | -3 354 € | -8 636 € | 116k € | RUZ závierka |
| 2021 | 17k € | -25k € | -28k € | 106k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 73 tis. € | 77 tis. € | 63 tis. € | 49 tis. € | 17 tis. € | — |
| EBITDA | 14 tis. € | 25 tis. € | -117 € | -3 tis. € | -25 tis. € | -28 tis. € |
| EBITDA marža | 19.2 % | 33.2 % | -0.2 % | -6.9 % | -148.2 % | — |
| Čistý zisk | 6 tis. € | 18 tis. € | -6 tis. € | -9 tis. € | -28 tis. € | -29 tis. € |
| Aktíva spolu | 158 tis. € | 132 tis. € | 114 tis. € | 116 tis. € | 106 tis. € | 97 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ferdinand Hamšík
VM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Maroš
VM
Konateľ
Vladimír Maroš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ferdinand Hamšík | Konateľ | 2020-01-30 | — |
| Tomáš Dadík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-05-21 | 2021-03-26 |
| Tomáš Dadík | Konateľ | 2020-01-30 | 2021-01-26 |
| Tomáš Dadík | Konateľ | 2020-01-30 | 2021-03-26 |
| Tomáš Hulík | Konateľ | 2016-09-20 | 2020-01-30 |
| Tomáš Hulík | Konateľ | 2016-09-20 | 2020-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Chata Zbojská s. r. o.RPO
Sídlo
Pohronská Polhora 8
Vznik
2016-09-20 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50511009RPO
DIČ
2120354060FS
IČ DPH
SK2120354060 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Pohronská Polhora
Krajina
SK
IBAN
SK8409000000005170514912FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-07-31 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Kúpna zmluva č. 12/2024 | 15k € |
| 2022-07-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Brezno | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 | 3 406 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Chata Zbojská s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50511009/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50511009/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50511009", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →