SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 M. i. T. construction s.r.o.

  • IČO50502115
  • DIČ2120378568
  • IČ DPHSK2120378568
  • NACE4399 · Ost.špecializ.stav.práce

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Žarnovica, SK. Pôsobí v odvetví Ost.špecializ.stav.práce.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2025
-311 €
Čistý zisk · 2025
-3 894 €
Aktíva spolu
22k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 82/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 701k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 -311 € -3 894 € 22k € RUZ závierka
2024 -7 733 € -5 965 € 10k € RUZ závierka
2023 1.59 mil. € 371k € 18k € 28k € RUZ závierka
2022 1.93 mil. € 48k € 2 981 € 287k € RUZ závierka
2021 1.68 mil. € 74k € 24k € 248k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.59 M €1.93 M €1.68 M €1.48 M €
EBITDA-311 €-8 tis. €371 tis. €48 tis. €74 tis. €-1 tis. €
EBITDA marža23.4 %2.5 %4.4 %-0.1 %
Čistý zisk-4 tis. €-6 tis. €18 tis. €3 tis. €24 tis. €-63 tis. €
Aktíva spolu22 tis. €10 tis. €28 tis. €287 tis. €248 tis. €227 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Ťažký
Od 2020-12-19
Konateľ
Michal Ťažký
Od 2016-10-18
MK
Konateľ
Maroš Krak
Od 2017-11-03
Do 2021-04-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Maroš Krak Konateľ 2017-11-03 2021-04-06
Michal Ťažký Konateľ 2016-10-18 2020-12-18
Michal Ťažký Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-10-18 2020-12-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
M. i. T. construction s.r.o.RPO
Sídlo
Ulica Bystrická 595/17
Vznik
2016-10-18 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50502115RPO
DIČ
2120378568FS
IČ DPH
SK2120378568 · aktívneFS
NACE
4399 · Ost.špecializ.stav.práce
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Žarnovica
Krajina
SK
IBAN
SK7911000000002946030314FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
M. i. T. construction s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50502115/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50502115/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50502115",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →