SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ROYAL SCENT, s.r.o.

  • IČO50477501
  • DIČ2120345249
  • IČ DPHSK2120345249
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Bratislava - mestská časť Karlova Ves, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 223k € Zisk 61k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
223k €
↗ +11.3% YoY
EBITDA · 2025
82k €
Čistý zisk · 2025
61k €
Aktíva spolu
144k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
5
Σ 3 420 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 16 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 193k 385k 584k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 223k € 82k € 61k € 144k € RUZ závierka
2024 200k € 53k € 38k € 119k € RUZ závierka
2023 531k € 71k € 53k € 290k € RUZ závierka
2022 110k € 30k € 22k € 82k € RUZ závierka
2021 68k € -31k € -36k € 56k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby223 tis. €200 tis. €531 tis. €110 tis. €68 tis. €76 tis. €
EBITDA82 tis. €53 tis. €71 tis. €30 tis. €-31 tis. €7 tis. €
EBITDA marža36.9 %26.7 %13.3 %27.2 %-44.9 %8.7 %
Čistý zisk61 tis. €38 tis. €53 tis. €22 tis. €-36 tis. €78 €
Aktíva spolu144 tis. €119 tis. €290 tis. €82 tis. €56 tis. €91 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

HS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Henrich Sikela
Od 2024-06-21
HS
Konateľ
Henrich Sikela
Od 2024-06-06
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Peter Valašik
Od 2022-12-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Peter Valašik Konateľ 2016-09-03
Mgr. Peter Valašik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-09-03 2022-12-10
Zuzana Keszőcze Konateľ 2016-09-03 2018-01-19
Zuzana Keszőcze Konateľ 2016-09-03 2018-02-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ROYAL SCENT, s.r.o.RPO
Sídlo
Ulica Rudolfa Mocka 1B
Vznik
2016-09-03 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50477501RPO
DIČ
2120345249FS
IČ DPH
SK2120345249 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Krajina
SK
IBAN
SK5811000000002941027626FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 3 420 € celková hodnota 2025-08-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-01-11 Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava n.o. Zmluva o poskytovaní služieb 1 872 €
2025-01-09 Divadlo Pavla Országha Hviezdoslava n.o. Zmluva o poskytovaní služieb 1 548 €
2025-08-18 Základná škola, Cabajská 2, Nitra Zmluva o dodávke technológií a správe video obsahu 0 €
2025-08-01 Domov seniorov ARCHA Zmluva o poskytovaní služieb 0 €
2023-06-27 Technické služby Starého Mesta, a.s. Zmluva o poskytovaní služieb 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ROYAL SCENT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50477501/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50477501/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50477501",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →