SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 RESTA DAKON SK s.r.o.

  • IČO50472968
  • DIČ2120358482
  • IČ DPHSK2120358482
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 4100.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 84/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 2.44 mil. € Zisk 15k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.44mil. €
↗ +40.5% YoY
EBITDA · 2025
22k €
Čistý zisk · 2025
15k €
Aktíva spolu
972k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 84/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 86 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
84 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 886k 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.44 mil. € 22k € 15k € 972k € RUZ závierka
2024 1.74 mil. € 15k € 11k € 522k € RUZ závierka
2023 548k € 2 004 € 1 495 € 303k € RUZ závierka
2022 340k € 1 996 € 1 510 € 205k € RUZ závierka
2021 404k € 2 245 € 1 461 € 191k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.44 M €1.74 M €548 tis. €340 tis. €404 tis. €390 tis. €
EBITDA22 tis. €15 tis. €2 tis. €2 tis. €2 tis. €3 tis. €
EBITDA marža0.9 %0.9 %0.4 %0.6 %0.6 %0.7 %
Čistý zisk15 tis. €11 tis. €1 tis. €2 tis. €1 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu972 tis. €522 tis. €303 tis. €205 tis. €191 tis. €288 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dalibor Kubík
Od 2024-03-09
DK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dalibor Kubík
Od 2024-03-09
DK
Konateľ
Dalibor Kubík
Od 2024-02-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dalibor Kubík Konateľ 2016-08-19
Dalibor Kubík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-03 2024-03-08
Dalibor Kubík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-08-19 2022-08-02
Dalibor Kubík Konateľ 2016-08-19 2022-08-02
Dalibor Kubík Konateľ 2016-08-19 2017-05-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Dalibor Kubík
od 2025-02-26
Dalibor Kubík
od 2017-07-11
Dalibor Kubík
od 2025-02-17 · do 2025-02-26
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RESTA DAKON SK s.r.o.RPO
Sídlo
Moyzesova 36
Vznik
2016-08-19 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50472968RPO
DIČ
2120358482FS
IČ DPH
SK2120358482 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK7075000000004023755017FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RESTA DAKON SK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50472968/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50472968/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50472968",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →