🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Ružinov · SK
CMP advisory s.r.o.
IČO50465929DIČ2120336119IČ DPHSK2120336119NACE7020EST.2016 · 10r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 43 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
130k €
↗ +16.3% YoY
EBITDA · 2024
130k €
Čistý zisk · 2024
87k €
Aktíva spolu
1.03mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
43 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CMP advisory s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 130k € | 130k € | 87k € | 1.03 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 112k € | 112k € | 88k € | 889k € | RUZ závierka |
| 2022 | 70k € | 66k € | 119k € | 810k € | RUZ závierka |
| 2021 | 64k € | 64k € | 210k € | 674k € | RUZ závierka |
| 2020 | 59k € | 59k € | 137k € | 478k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 130 tis. € | 112 tis. € | 70 tis. € | 64 tis. € | 59 tis. € | 63 tis. € |
| EBITDA | 130 tis. € | 112 tis. € | 66 tis. € | 64 tis. € | 59 tis. € | 63 tis. € |
| EBITDA marža | 100 % | 100 % | 94.8 % | 100 % | 100 % | 100 % |
| Čistý zisk | 87 tis. € | 88 tis. € | 119 tis. € | 210 tis. € | 137 tis. € | 114 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.03 M € | 889 tis. € | 810 tis. € | 674 tis. € | 478 tis. € | 370 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Pašek
IP
Konateľ
Ing. Peter Pašek
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Pašek
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CMP advisory s.r.o.RPO
Sídlo
Pribinova 40
Vznik
2016-08-20 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50465929RPO
DIČ
2120336119FS
IČ DPH
SK2120336119 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK1265000000000020560355FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50465929/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50465929/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50465929", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.