SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 INFINITY reklama s.r.o.

  • IČO50436503
  • DIČ2120323656
  • IČ DPHSK2120323656
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
321k €
↗ +12.4% YoY
EBITDA · 2024
36k €
Čistý zisk · 2024
14k €
Aktíva spolu
97k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 24k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 116k 233k 353k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 321k € 36k € 14k € 97k € RUZ závierka
2023 285k € 10k € -13k € 95k € RUZ závierka
2022 283k € 26k € -585 € 113k € RUZ závierka
2021 172k € 4 592 € -21k € 110k € RUZ závierka
2020 185k € 8 023 € -16k € 114k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby321 tis. €285 tis. €283 tis. €172 tis. €185 tis. €193 tis. €
EBITDA36 tis. €10 tis. €26 tis. €5 tis. €8 tis. €23 tis. €
EBITDA marža11.1 %3.7 %9.4 %2.7 %4.3 %11.6 %
Čistý zisk14 tis. €-13 tis. €-585 €-21 tis. €-16 tis. €20 tis. €
Aktíva spolu97 tis. €95 tis. €113 tis. €110 tis. €114 tis. €120 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Boris Viskup
Od 2021-01-27
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Rusnák
Od 2021-01-27
BB
Konateľ
Bc. Boris Viskup
Od 2016-07-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Michal Rusnák Konateľ 2016-07-29
Bc. Boris Viskup Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-07-29 2021-01-26
Michal Rusnák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-07-29 2021-01-26
Michal Rusnák Konateľ 2016-07-29 2023-01-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
INFINITY reklama s.r.o.RPO
Sídlo
Družstevná 3975/2
Vznik
2016-07-29 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50436503RPO
DIČ
2120323656FS
IČ DPH
SK2120323656 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK7909000000005116882829FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 24k € celková hodnota 2025-09-08 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-12-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov v rámci NP ,,Praxou k zamestnaniu 2" 14k €
2024-11-11 Slovenská inovačná a energetická agentúra Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti 12k €
2018-11-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí finančného príspevku podľa §50 zákona č. 5/2004 Z.z. 4 502 €
2022-05-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 3 406 €
2025-09-08 Slovenské komorné divadlo Martin Zmluva o reklamnej spolupráci 2 460 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
INFINITY reklama s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50436503/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50436503/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50436503",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →