SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Supercell Max s. r. o.
- IČO50435892
- DIČ2120337252
- IČ DPHSK2120337252
- NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Košice - mestská časť Šebastovce, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 61/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
327k €
↗ +11.2% YoY
EBITDA · 2024
41k €
Čistý zisk · 2024
9 279 €
Aktíva spolu
234k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
C· 61/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
4 978 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
2 213 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
61 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 327k € | 41k € | 9 279 € | 234k € | RUZ závierka |
| 2023 | 294k € | 44k € | 19k € | 238k € | RUZ závierka |
| 2022 | 443k € | 83k € | 38k € | 155k € | RUZ závierka |
| 2021 | 218k € | 48k € | 16k € | 147k € | RUZ závierka |
| 2020 | 204k € | 36k € | 11k € | 146k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 327 tis. € | 294 tis. € | 443 tis. € | 218 tis. € | 204 tis. € | 499 tis. € |
| EBITDA | 41 tis. € | 44 tis. € | 83 tis. € | 48 tis. € | 36 tis. € | 60 tis. € |
| EBITDA marža | 12.6 % | 15 % | 18.8 % | 22.2 % | 17.4 % | 12 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | 19 tis. € | 38 tis. € | 16 tis. € | 11 tis. € | 27 tis. € |
| Aktíva spolu | 234 tis. € | 238 tis. € | 155 tis. € | 147 tis. € | 146 tis. € | 160 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ljubomir Bogojevič
VK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vasyl Koroľuk
NK
Konateľ
Ngoc Khanh Nguyen
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ngoc Khanh Nguyen | Konateľ | 2022-09-02 | 2023-05-03 |
| Tuan Hao Nguyen | Konateľ | 2022-09-02 | 2025-12-03 |
| Hoan Nguyen Tuan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | 2025-12-03 |
| Trang Nhung Nguyen | Konateľ | 2021-02-23 | 2022-06-27 |
| Trang Nhung Nguyen | Konateľ | 2021-02-23 | 2022-06-15 |
| Thi Hieu Nguyen | Konateľ | 2020-12-01 | 2025-12-03 |
| Hoan Nguyen Tuan | Konateľ | 2016-08-23 | 2022-06-27 |
| Hoan Nguyen Tuan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-08-23 | 2022-05-19 |
| Hoan Nguyen Tuan | Konateľ | 2016-08-23 | 2025-12-03 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
Supercell Max s. r. o.RPO
Sídlo
Repíková 4/A
Vznik
2016-08-23 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50435892RPO
DIČ
2120337252FS
IČ DPH
SK2120337252 · neaktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Šebastovce
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-05-19 | Stredná odborná škola obchodu a služieb Jána Bocatia, Bocatiova 1, Košice | ZMLUVA o poskytovaní praktického vyučovania č. 05/2023 v školskom roku 2022/2023 | 0 € |
| 2020-04-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Supercell Max s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50435892/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50435892/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50435892", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →