SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AUTOTRANS MIKO s.r.o.

  • IČO50435167
  • DIČ2120335547
  • IČ DPHSK2120335547
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Rovné, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.06mil. €
↗ +3.3% YoY
EBITDA · 2025
213k €
Čistý zisk · 2025
44k €
Aktíva spolu
605k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 82/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 383k 766k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.06 mil. € 213k € 44k € 605k € RUZ závierka
2024 1.02 mil. € 139k € -38k € 613k € RUZ závierka
2023 990k € 161k € 12k € 572k € RUZ závierka
2022 1 mil. € 161k € 29k € 621k € RUZ závierka
2021 927k € 140k € 13k € 553k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.06 M €1.02 M €990 tis. €1.00 M €927 tis. €808 tis. €
EBITDA213 tis. €139 tis. €161 tis. €161 tis. €140 tis. €125 tis. €
EBITDA marža20.2 %13.6 %16.3 %16.1 %15.1 %15.5 %
Čistý zisk44 tis. €-38 tis. €12 tis. €29 tis. €13 tis. €6 tis. €
Aktíva spolu605 tis. €613 tis. €572 tis. €621 tis. €553 tis. €444 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Konateľ
Marek Miko
Od 2023-01-30
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Miko
Od 2022-09-20
MM
Konateľ
Miroslav Miko
Od 2016-07-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marek Miko Konateľ 2016-07-30 2018-03-09
Marek Miko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-07-30 2018-03-09
Marek Miko Konateľ 2016-07-30 2018-01-29
Miroslav Miko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-07-30 2022-09-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AUTOTRANS MIKO s.r.o.RPO
Sídlo
Rovné 143
Vznik
2016-07-30 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50435167RPO
DIČ
2120335547FS
IČ DPH
SK2120335547 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Rovné
Krajina
SK
IBAN
SK0411000000002949025860FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AUTOTRANS MIKO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50435167/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50435167/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50435167",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →