🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · SK
WORKSTAV slovakia s.r.o.
IČO50427351DIČ2120349649IČ DPHSK2120349649NACE4712EST.2016 · 10r.
Compliance · Štandardný profilKredit · C · 67/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaC · 67/100
C
67/100
Stredná bonita · štandardný monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.77mil. €
↘ -20.5% YoY
EBITDA · 2024
29k €
Čistý zisk · 2024
9 630 €
Aktíva spolu
140k €
Zamestnanci
2
Kredit
C· 67/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
525 €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
67 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
WORKSTAV slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.77 mil. € | 29k € | 9 630 € | 140k € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.48 mil. € | 17k € | 1 983 € | 423k € | RUZ závierka |
| 2022 | 95k € | 946 € | 47 € | 126k € | RUZ závierka |
| 2021 | 19k € | 592 € | 114 € | 57k € | RUZ závierka |
| 2020 | 36k € | 4 162 € | 89 € | 104k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.77 M € | 3.48 M € | 95 tis. € | 19 tis. € | 36 tis. € | 58 tis. € |
| EBITDA | 29 tis. € | 17 tis. € | 946 € | 592 € | 4 tis. € | -336 € |
| EBITDA marža | 1.1 % | 0.5 % | 1 % | 3.1 % | 11.7 % | -0.6 % |
| Čistý zisk | 10 tis. € | 2 tis. € | 47 € | 114 € | 89 € | -518 € |
| Aktíva spolu | 140 tis. € | 423 tis. € | 126 tis. € | 57 tis. € | 104 tis. € | 74 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Francisty
JF
Konateľ
Juraj Francisty
JF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Francisty
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Tomáš Zachar | Konateľ | 2016-09-14 | 2016-11-08 |
| Tomáš Zachar | Konateľ | 2016-09-14 | 2016-09-27 |
| Tomáš Zachar | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-09-14 | 2016-11-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
WORKSTAV slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Pod Hôrkou 3468/14
Vznik
2016-09-14 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50427351RPO
DIČ
2120349649FS
IČ DPH
SK2120349649 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK0711000000002943140622FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50427351/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50427351/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50427351", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.