SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 iclean, s.r.o.
- IČO50427342
- DIČ2120322248
- IČ DPHSK2120322248
- NACE8121 · Generál.čistenie budov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Kostolná pri Dunaji, SK. Pôsobí v odvetví Generál.čistenie budov.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
B · 72/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
279k €
Zisk 2 568 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
279k €
↗ +11.4% YoY
EBITDA · 2025
17k €
Čistý zisk · 2025
2 568 €
Aktíva spolu
107k €
Zamestnanci
2
Kredit
B· 72/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 892 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
72 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 279k € | 17k € | 2 568 € | 107k € | RUZ závierka |
| 2024 | 250k € | 13k € | 3 065 € | 50k € | RUZ závierka |
| 2023 | 206k € | 20k € | 9 195 € | 78k € | RUZ závierka |
| 2022 | 155k € | 12k € | 5 862 € | 31k € | RUZ závierka |
| 2021 | 164k € | 15k € | 6 232 € | 42k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 279 tis. € | 250 tis. € | 206 tis. € | 155 tis. € | 164 tis. € | 146 tis. € |
| EBITDA | 17 tis. € | 13 tis. € | 20 tis. € | 12 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € |
| EBITDA marža | 6.1 % | 5.4 % | 9.8 % | 7.7 % | 9.4 % | 12.3 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 3 tis. € | 9 tis. € | 6 tis. € | 6 tis. € | -875 € |
| Aktíva spolu | 107 tis. € | 50 tis. € | 78 tis. € | 31 tis. € | 42 tis. € | 51 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AT
Konateľ
Adrián Takáč
AT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adrián Takáč
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
iclean, s.r.o.RPO
Sídlo
Kostolná pri Dunaji 29
Vznik
2016-07-29 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50427342RPO
DIČ
2120322248FS
IČ DPH
SK2120322248 · aktívneFS
NACE
8121 · Generál.čistenie budov
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Kostolná pri Dunaji
Krajina
SK
IBAN
SK5111000000002942026852FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-06-03 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok | D O H O D A číslo: 20/03/54E/2960 o poskytnutí finančného príspevkuv rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpis | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
iclean, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50427342/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50427342/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50427342", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →