🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Sabinov · SK

STAVMONT SABINOV s.r.o.

IČO50368478DIČ2120292031IČ DPHSK2120292031NACE4335EST.2016 · 10r.
Compliance · Štandardný profilKredit · B · 71/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 25 firiem zdieľa adresu
BonitaB · 71/100
B
71/100
Silná bonita · nízke riziko zlyhania.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
86k €
↘ -43.8% YoY
EBITDA · 2024
-6 748 €
Čistý zisk · 2024
-13k €
Aktíva spolu
70k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 5 €
Kredit
B· 71/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 25 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
71 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STAVMONT SABINOV s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 104k 207k 314k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 86k € -6 748 € -13k € 70k € RUZ závierka
2023 152k € 6 663 € 909 € 172k € RUZ závierka
2022 158k € -3 267 € -7 121 € 118k € RUZ závierka
2021 192k € 3 032 € -1 596 € 111k € RUZ závierka
2020 286k € 5 007 € 4 025 € 72k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby86 tis. €152 tis. €158 tis. €192 tis. €286 tis. €352 tis. €
EBITDA-7 tis. €7 tis. €-3 tis. €3 tis. €5 tis. €15 tis. €
EBITDA marža-7.9 %4.4 %-2.1 %1.6 %1.8 %4.4 %
Čistý zisk-13 tis. €909 €-7 tis. €-2 tis. €4 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu70 tis. €172 tis. €118 tis. €111 tis. €72 tis. €76 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 5 € celková hodnota 2024-10-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-05-17 Mesto Sabinov Zmluva - "Čistiace služby " - športová hala 5 €
2024-10-18 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda – NP Finančné stimuly – Prax pre mladých 0 €
2020-05-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov Dohoda číslo: 20/37/54E/3635 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Konateľ
Ing. Vladimír Gáll
Od 2021-04-20
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Gáll
Od 2021-04-08
ĽG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľudmila Gállová
Od 2021-02-04
Do 2021-04-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ján Gáll Konateľ 2021-01-22 2021-04-27
Ing. Ján Gáll Konateľ 2021-01-22 2021-04-20
Ľudmila Gállová Konateľ 2016-06-08 2021-01-22
Ľudmila Gállová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-06-08 2021-02-03
Ľudmila Gállová Konateľ 2016-06-08 2021-02-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
STAVMONT SABINOV s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie slobody 50
Vznik
2016-06-08 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50368478RPO
DIČ
2120292031FS
IČ DPH
SK2120292031 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Sabinov
Krajina
SK
IBAN
SK4102000000003753137953FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50368478/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50368478/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50368478",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.