SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 247 Consulting s.r.o.
- IČO50311352
- DIČ2120276906
- IČ DPHSK2120276906
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Bratislava - mestská časť Rača, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 49/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
585k €
Zisk -26k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
585k €
↗ +11.8% YoY
EBITDA · 2024
314k €
Čistý zisk · 2024
-26k €
Aktíva spolu
5.23mil. €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 788 €
Kredit
D· 49/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
204 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
49 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 585k € | 314k € | -26k € | 5.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 523k € | 103k € | 8 313 € | 4.91 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 369k € | 118k € | 34k € | 4.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 377k € | 102k € | 24k € | 4.21 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 137k € | 107k € | 36k € | 4.07 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 585 tis. € | 523 tis. € | 369 tis. € | 377 tis. € | 137 tis. € | 77 tis. € |
| EBITDA | 314 tis. € | 103 tis. € | 118 tis. € | 102 tis. € | 107 tis. € | 101 tis. € |
| EBITDA marža | 53.7 % | 19.7 % | 31.8 % | 27.1 % | 78 % | 131.2 % |
| Čistý zisk | -26 tis. € | 8 tis. € | 34 tis. € | 24 tis. € | 36 tis. € | 46 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.23 M € | 4.91 M € | 4.64 M € | 4.21 M € | 4.07 M € | 4.39 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Závodský
IM
Konateľ
Ing. Marek Závodský
VL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Viera Líšková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mário Ney | Konateľ | 2019-03-27 | 2023-08-04 |
| Mário Ney | Konateľ | 2019-03-27 | 2023-08-14 |
| Oleksandra Skunts | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-06-21 | 2019-05-15 |
| Viera Líšková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-06-21 | 2020-09-08 |
| Oleksandra Skunts | Konateľ | 2017-10-09 | 2019-05-15 |
| Oleksandra Skunts | Konateľ | 2017-10-09 | 2019-03-27 |
| Viera Líšková | Konateľ | 2016-10-07 | 2025-10-29 |
| Viera Líšková | Konateľ | 2016-10-07 | 2025-09-26 |
| Branislav Pleško | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-05-04 | 2016-10-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
247 Consulting s.r.o.RPO
Sídlo
Závadská 16/A
Vznik
2016-05-04 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50311352RPO
DIČ
2120276906FS
IČ DPH
SK2120276906 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Rača
Krajina
SK
IBAN
SK5309000000005113764456FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-09-03 | Výskumný ústav detskej psychológie a patopsychológie | Nájomná zmluva č. 31 NP - 2020 | 850 € |
| 2023-07-26 | Hlavné mesto SR Bratislava | Zmluva o zriadení vecného bremena č. 286505002300 uzatvorená za účelom uloženia NN káblového vedenia k areálu "Rosnička" v k. ú. Petržalka | 738 € |
| 2025-09-30 | Mestská časť Bratislava-Petržalka | Zmluva o nájme časti pozemku - areál na Kopčianskej 89 | 50 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
247 Consulting s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50311352/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50311352/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50311352", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →