SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Autobazár 1, s.r.o.

  • IČO50210629
  • DIČ2120214844
  • IČ DPHSK2120214844
  • NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Sládkovičovo, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.68mil. €
↗ +5.4% YoY
EBITDA · 2025
44k €
Čistý zisk · 2025
20k €
Aktíva spolu
500k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 3 300 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 609k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.68 mil. € 44k € 20k € 500k € RUZ závierka
2024 1.59 mil. € 107k € 76k € 551k € RUZ závierka
2023 931k € 118k € 84k € 435k € RUZ závierka
2022 906k € 94k € 64k € 348k € RUZ závierka
2021 1.24 mil. € 159k € 118k € 479k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.68 M €1.59 M €931 tis. €906 tis. €1.24 M €775 tis. €
EBITDA44 tis. €107 tis. €118 tis. €94 tis. €159 tis. €55 tis. €
EBITDA marža2.6 %6.7 %12.6 %10.4 %12.9 %7.1 %
Čistý zisk20 tis. €76 tis. €84 tis. €64 tis. €118 tis. €33 tis. €
Aktíva spolu500 tis. €551 tis. €435 tis. €348 tis. €479 tis. €330 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Viliam Martinák
Od 2021-11-13
PG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Gallo
Od 2021-11-13
MV
Konateľ
Mgr. Viliam Martinák
Od 2016-09-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Gallo Konateľ 2016-09-29
Mgr. Viliam Martinák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-10-07 2021-11-12
Peter Gallo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-10-07 2021-11-12
JUDr. Martina Holečková Šúryová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-03-04 2016-10-06
Mgr. Marek Holečka Konateľ 2016-03-04 2016-10-06
Mgr. Marek Holečka Konateľ 2016-03-04 2016-09-29
Mgr. Marek Holečka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-03-04 2016-10-06
Vladimír Stopka Konateľ 2016-03-04 2016-09-29
Vladimír Stopka Konateľ 2016-03-04 2016-10-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Autobazár 1, s.r.o.RPO
Sídlo
Fučíkova 292
Vznik
2016-03-04 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50210629RPO
DIČ
2120214844FS
IČ DPH
SK2120214844 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Sládkovičovo
Krajina
SK
IBAN
SK7202000000003734902656FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 3 300 € celková hodnota 2023-06-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-06-06 Obec Kajal Kúpna zmluva 3 300 €
2020-03-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta Dohoda č.20/05/054/22 o poskytnutí finančných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Zosúladenie rodinného a pracovného života“ podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Autobazár 1, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50210629/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50210629/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50210629",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →