SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MD LOGISTIC SERVICES s. r. o.
- IČO50183117
- DIČ2120206440
- IČ DPHSK2120206440
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Selec, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
143k €
Zisk 3 025 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
143k €
↘ -15.1% YoY
EBITDA · 2024
4 546 €
Čistý zisk · 2024
3 025 €
Aktíva spolu
83k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 143k € | 4 546 € | 3 025 € | 83k € | RUZ závierka |
| 2023 | 168k € | 36k € | 29k € | 88k € | RUZ závierka |
| 2022 | 160k € | 21k € | 5 411 € | 51k € | RUZ závierka |
| 2021 | 164k € | 37k € | 3 400 € | 92k € | RUZ závierka |
| 2020 | 204k € | 70k € | 25k € | 118k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 143 tis. € | 168 tis. € | 160 tis. € | 164 tis. € | 204 tis. € | 162 tis. € |
| EBITDA | 5 tis. € | 36 tis. € | 21 tis. € | 37 tis. € | 70 tis. € | 32 tis. € |
| EBITDA marža | 3.2 % | 21.7 % | 12.9 % | 22.6 % | 34.2 % | 19.7 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 29 tis. € | 5 tis. € | 3 tis. € | 25 tis. € | -8 tis. € |
| Aktíva spolu | 83 tis. € | 88 tis. € | 51 tis. € | 92 tis. € | 118 tis. € | 116 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MR
Konateľ
Michal Rzavský
MD
Konateľ
Martin Duras
IM
Konateľ
Ing. Michal Rybovič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Michal Rybovič | Konateľ | 2022-12-12 | 2024-06-04 |
| Martin Duras | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-02-19 | 2022-07-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MD LOGISTIC SERVICES s. r. o.RPO
Sídlo
Selec 276
Vznik
2016-02-19 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50183117RPO
DIČ
2120206440FS
IČ DPH
SK2120206440 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Selec
Krajina
SK
IBAN
SK7211000000002942018617FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MD LOGISTIC SERVICES s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50183117/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50183117/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50183117", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →