SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Mayard s. r. o.
- IČO50180568
- DIČ2120206198
- IČ DPHSK2120206198
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 5611.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 60/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
252k €
↗ +25.1% YoY
EBITDA · 2024
15k €
Čistý zisk · 2024
-9 406 €
Aktíva spolu
121k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
C· 60/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 221 €
Dlh zdravotnej poisťovne
1 779 €
Dlh sociálnej poisťovne
7 756 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 252k € | 15k € | -9 406 € | 121k € | RUZ závierka |
| 2023 | 202k € | 22k € | 1 206 € | 133k € | RUZ závierka |
| 2022 | 47k € | -67k € | -87k € | 98k € | RUZ závierka |
| 2021 | 26k € | -12k € | -28k € | 82k € | RUZ závierka |
| 2020 | 116k € | -31k € | -47k € | 136k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 252 tis. € | 202 tis. € | 47 tis. € | 26 tis. € | 116 tis. € | 294 tis. € |
| EBITDA | 15 tis. € | 22 tis. € | -67 tis. € | -12 tis. € | -31 tis. € | 30 tis. € |
| EBITDA marža | 5.8 % | 11.1 % | -141.4 % | -46.9 % | -26.9 % | 10.2 % |
| Čistý zisk | -9 tis. € | 1 tis. € | -87 tis. € | -28 tis. € | -47 tis. € | 8 tis. € |
| Aktíva spolu | 121 tis. € | 133 tis. € | 98 tis. € | 82 tis. € | 136 tis. € | 119 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Pazdernatý
IR
Konateľ
Ing. Rastislav Pazdernatý
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Pazdernatý
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Mayard s. r. o.RPO
Sídlo
Varšavská 16
Vznik
2016-02-24 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50180568RPO
DIČ
2120206198FS
IČ DPH
SK2120206198 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
Web
IBAN
SK5211000000002943018950FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-12-20 | Slovenská národná galéria | Zmluva o spolupráci | 480 € |
| 2020-07-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Mayard s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50180568/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50180568/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50180568", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →