SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DAMIAN JASNA, s. r. o.
- IČO50169939
- DIČ2120219035
- IČ DPHSK2120219035
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Demänovská Dolina, SK. Pôsobí v odvetví 4100.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
25.96 mil. €
Zisk 8.56 mil. €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
25.96mil. €
↗ +13.4% YoY
EBITDA · 2024
8.63mil. €
Čistý zisk · 2024
8.56mil. €
Aktíva spolu
4.73mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25.96 mil. € | 8.63 mil. € | 8.56 mil. € | 4.73 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 22.89 mil. € | -6.99 mil. € | -7.07 mil. € | 27.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | — | -27k € | -55k € | 47.06 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -724k € | -737k € | 37.97 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | — | -120k € | -135k € | 27.19 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 25.96 M € | 22.89 M € | — | — | — | — |
| EBITDA | 8.63 M € | -6.99 M € | -27 tis. € | -724 tis. € | -120 tis. € | -53 tis. € |
| EBITDA marža | 33.3 % | -30.5 % | — | — | — | — |
| Čistý zisk | 8.56 M € | -7.07 M € | -55 tis. € | -737 tis. € | -135 tis. € | -89 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.73 M € | 27.19 M € | 47.06 M € | 37.97 M € | 27.19 M € | 23.03 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Hubka
AK
Konateľ
Andrej Kollár
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Josef Boldis
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. arch. Pavol Jakubec | Konateľ | 2017-07-27 | — |
| Andrej Kollár | Konateľ | 2024-07-03 | 2025-12-22 |
| Dušan Hubka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-26 | 2025-12-22 |
| Dušan Hubka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-03-15 | 2022-08-25 |
| Ing. Dušan Hubka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-09-01 | 2018-03-14 |
| Josef Boldis | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-09-01 | 2022-08-25 |
| Marcel Imrišek | Konateľ | 2016-03-04 | 2024-07-03 |
| Marcel Imrišek | Konateľ | 2016-03-04 | 2024-08-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
DAMIAN JASNA, s. r. o.RPO
Sídlo
Demänovská dolina 555
Vznik
2016-03-04 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50169939RPO
DIČ
2120219035FS
IČ DPH
SK2120219035 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Demänovská Dolina
Krajina
SK
IBAN
SK5811000000002946019246FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DAMIAN JASNA, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50169939/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50169939/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50169939", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →