AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 G&E Trading, a.s.
- IČO50131711
- DIČ2120180304
- IČ DPHSK2120180304
- NACE3515
Akciová spoločnosť, registrovaná 2016, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 3515, 235 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
122.6mil. €
↘ -34.0% YoY
EBITDA · 2025
886k €
Čistý zisk · 2025
646k €
Aktíva spolu
9.35mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
235
Σ 27.05 mil. €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
131 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 122.6 mil. € | 886k € | 646k € | 9.35 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 185.63 mil. € | 1.8 mil. € | 1.06 mil. € | 16.73 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 165.92 mil. € | 2.08 mil. € | 1.1 mil. € | 7.54 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 28.73 mil. € | 944k € | 753k € | 4.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 48.5 mil. € | -265k € | -326k € | 4.44 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 122.60 M € | 185.63 M € | 165.92 M € | 28.73 M € | 48.50 M € | 62.65 M € |
| EBITDA | 886 tis. € | 1.80 M € | 2.08 M € | 944 tis. € | -265 tis. € | 675 tis. € |
| EBITDA marža | 0.7 % | 1 % | 1.3 % | 3.3 % | -0.5 % | 1.1 % |
| Čistý zisk | 646 tis. € | 1.06 M € | 1.10 M € | 753 tis. € | -326 tis. € | 479 tis. € |
| Aktíva spolu | 9.35 M € | 16.73 M € | 7.54 M € | 4.18 M € | 4.44 M € | 4.95 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IL
Člen dozorného orgánu
Ing. Lenka Hospodárová
IM
Predseda predstavenstva
Ing. Miroslav Struž
MH
Podpredseda predstavenstva
Miroslav Hospodár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Lucia Stružová | Člen dozorného orgánu | 2023-11-01 | — |
| Zuzana Zámečníková | Člen dozorného orgánu | 2022-03-01 | — |
| Ing. Miroslav Struž | Podpredseda predstavenstva | 2023-10-24 | 2026-03-31 |
| Ing. Miroslav Struž | Podpredseda predstavenstva | 2023-10-24 | 2026-04-21 |
| Ivan Klec | podpredseda predstavenstva | 2020-05-01 | 2023-11-07 |
| Ivan Klec | podpredseda predstavenstva | 2020-05-01 | 2023-10-24 |
| Simona Klecová | Člen dozorného orgánu | 2020-04-01 | 2022-03-11 |
| Simona Klecová | Člen dozorného orgánu | 2020-04-01 | 2023-11-07 |
| Simona Klecová | Člen dozorného orgánu | 2020-04-01 | 2023-10-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Miroslav Struž
Michal Kažík
Michal Kažík
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
G&E Trading, a.s.RPO
Sídlo
Mlynské nivy 5
Vznik
2016-01-20 · 10 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
50131711RPO
DIČ
2120180304FS
IČ DPH
SK2120180304 · aktívneFS
NACE
3515
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK2802000000000011609858FS
Bankové účty
9 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-11-22 | Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. | Zmluva o združenej dodávke elektriny | 13.62 mil. € |
| 2023-11-29 | Hlavné mesto SR Bratislava | Zmluva o združenej dodávke elektiky pre Hlavné mesto SR BA | 4.55 mil. € |
| 2025-07-15 | BIONERGY, a.s. | Zmluva o združenej dodávke elektriny | 2.24 mil. € |
| 2023-11-30 | Hlavné mesto SR Bratislava | Dodávka el. eneregie | 1.5 mil. € |
| 2023-10-13 | Mesto Žilina | Čiastková zmluva o dodávke plynu č. 997/2023 (GE2023/015) od 1.1.2024 do 1.1. 2025 pre odberné miesta podľa prílohy č. 1 | 950k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
G&E Trading, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50131711/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50131711/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50131711", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →