SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 NAGY TRANS s.r.o. v konkurze v konkurze
- IČO50129899
- DIČ2120198806
- NACE5225
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Horné Saliby, SK. Pôsobí v odvetví 5225, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2022
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Čistý zisk · 2022
0 €
Aktíva spolu
0 €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 7 079 €
Kredit
F· 0/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
4 286 €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
80
Profitabilita
60
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | — | 0 € | 0 € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.02 mil. € | 193k € | 48k € | 2.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2019 | 1.67 mil. € | 140k € | 18k € | 1.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2018 | 1.6 mil. € | 131k € | 68k € | 948k € | RUZ závierka |
| 2017 | 1.63 mil. € | 108k € | 87k € | 382k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 2.02 M € | 1.67 M € | 1.60 M € | 1.63 M € | 704 tis. € |
| EBITDA | — | 193 tis. € | 140 tis. € | 131 tis. € | 108 tis. € | -92 tis. € |
| EBITDA marža | — | 9.5 % | 8.4 % | 8.2 % | 6.6 % | -13 % |
| Čistý zisk | 0 € | 48 tis. € | 18 tis. € | 68 tis. € | 87 tis. € | -97 tis. € |
| Aktíva spolu | 0 € | 2.51 M € | 1.26 M € | 948 tis. € | 382 tis. € | 344 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VV
Konateľ
Vladimír Vaňo
GN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriel Nagy
GN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriel Nagy
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Gabriel Nagy | Konateľ | 2016-03-24 | 2024-04-24 |
| Gabriel Nagy | Konateľ | 2016-03-24 | 2022-11-14 |
| Ingrid Kollárová | Konateľ | 2016-02-09 | 2016-03-24 |
| Ingrid Kollárová | Konateľ | 2016-02-09 | 2016-04-08 |
| Ingrid Kollárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-02-09 | 2016-04-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Gabriel Nagy
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
NAGY TRANS s.r.o. v konkurzeRPO
Sídlo
1086
Vznik
2016-02-09 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50129899RPO
DIČ
2120198806FS
NACE
5225
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Horné Saliby
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-12-20 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 3 539 € |
| 2021-12-20 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 3 539 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NAGY TRANS s.r.o. v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2025-05-12
Okresný súd Trnava v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: NAGY TRANS s.r.o., so sídlom: 925 03 Horné Saliby 1086, IČO: 50 129 899, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č.: 37040/T, správcom ktorého je Insolvency k. s., so sídlom kancelárie: Pekárska 11, 917 01 Trnava, IČO: 36 868 388, značka správcu: S1639, o žiadosti správcu o priznanie odmeny správcu za výkon funkcie do konania prvej schôdze veriteľov, takto
bankruptcy
2025-01-30
Okresný súd Trnava v právnej veci vyhláseného konkurzu ma majetok úpadcu: NAGY TRANS s.r.o., so sídlom: 925 03 Horné Saliby 1086, IČO: 50 129 899, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č.: 37040/T, správcom ktorého je Insolvency k. s., so sídlom kancelárie: Pekárska 11, 917 01 Trnava, IČO: 36 868 388, značka správcu: S1639, o návrhu správcu na predĺženie lehoty na popretie pohľadávok, takto
bankruptcy
2024-12-20
Okresný súd Trnava v právnej veci vyhláseného konkurzu ma majetok úpadcu: NAGY TRANS s.r.o., so sídlom: 925 03 Horné Saliby 1086, IČO: 50 129 899, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č.: 37040/T, správcom ktorého je Insolvency k. s., so sídlom kancelárie: Pekárska 11, 917 01 Trnava, IČO: 36 868 388, značka správcu: S1639, o návrhu správcu na predĺženie lehoty na popretie pohľadávok, takto
bankruptcy
2024-12-20
Okresný súd Trnava v právnej veci vyhláseného konkurzu ma majetok úpadcu: NAGY TRANS s.r.o., so sídlom: 925 03 Horné Saliby 1086, IČO: 50 129 899, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č.: 37040/T, správcom ktorého je Insolvency k. s., so sídlom kancelárie: Pekárska 11, 917 01 Trnava, IČO: 36 868 388, značka správcu: S1639, o návrhu správcu, takto
bankruptcy
2024-10-23
Okresný súd Trnava v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: Slovenská republika, Daňový úrad Trnava, Hlboká 8/1, 917 65 Trnava, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: NAGY TRANS s.r.o., so sídlom: 925 03 Horné Saliby 1086, IČO: 50 129 899, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č.: 37040/T, predbežným správcom ktorého je Insolvency k. s., so sídlom kancelárie: Pekárska 11, 917 01 Trnava, IČO: 36 868 388, značka správcu: S1639, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50129899/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50129899/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50129899", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →