SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 STAVBETÓN s.r.o.

  • IČO50117262
  • DIČ2120185661
  • IČ DPHSK2120185661
  • NACE2366

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Michalovce, SK. Pôsobí v odvetví 2366, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
886k €
↗ +18.2% YoY
EBITDA · 2024
40k €
Čistý zisk · 2024
6 835 €
Aktíva spolu
262k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 3 843 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 322k 643k 975k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 886k € 40k € 6 835 € 262k € RUZ závierka
2023 750k € -12k € -41k € 225k € RUZ závierka
2022 864k € -8 599 € -39k € 229k € RUZ závierka
2021 752k € 49k € -10k € 276k € RUZ závierka
2020 714k € 2 515 € -28k € 438k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby886 tis. €750 tis. €864 tis. €752 tis. €714 tis. €616 tis. €
EBITDA40 tis. €-12 tis. €-9 tis. €49 tis. €3 tis. €6 tis. €
EBITDA marža4.5 %-1.6 %-1 %6.6 %0.4 %0.9 %
Čistý zisk7 tis. €-41 tis. €-39 tis. €-10 tis. €-28 tis. €-24 tis. €
Aktíva spolu262 tis. €225 tis. €229 tis. €276 tis. €438 tis. €368 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Andrej Turňa
Od 2022-05-20
MR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Radoslav Hrubják
Od 2022-05-20
IA
Konateľ
Ing. Andrej Turňa
Od 2016-01-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Radoslav Hrubják Konateľ 2016-01-14
Ing. Andrej Turňa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-01-14 2022-05-19
Mgr. Radoslav Hrubják Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-01-14 2022-05-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
STAVBETÓN s.r.o.RPO
Sídlo
Stavbárov 5961
Vznik
2016-01-14 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50117262RPO
DIČ
2120185661FS
IČ DPH
SK2120185661 · aktívneFS
NACE
2366
NUTS región
Košický kraj
Obec
Michalovce
Krajina
SK
IBAN
SK3909000000005107880397FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 3 843 € celková hodnota 2025-01-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-01-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 2 3 843 €
2025-01-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Michalovce Dohoda – NP Finančné stimuly – Prax pre mladých 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STAVBETÓN s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50117262/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50117262/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50117262",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →