SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 A | K | J | K s. r. o.

  • IČO50112252
  • DIČ2120175970
  • IČ DPHSK2120175970
  • NACE6910 · Právne činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Nové Mesto nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Právne činnosti, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 172k € Zisk 27k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
172k €
↗ +18.3% YoY
EBITDA · 2024
64k €
Čistý zisk · 2024
27k €
Aktíva spolu
145k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
6
Σ 69k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 62k 125k 189k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 172k € 64k € 27k € 145k € RUZ závierka
2023 145k € 25k € 38 € 90k € RUZ závierka
2022 150k € 22k € 58 € 105k € RUZ závierka
2021 109k € 21k € 1 637 € 91k € RUZ závierka
2020 118k € 31k € 14k € 91k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby172 tis. €145 tis. €150 tis. €109 tis. €118 tis. €95 tis. €
EBITDA64 tis. €25 tis. €22 tis. €21 tis. €31 tis. €15 tis. €
EBITDA marža37 %16.9 %14.7 %19.7 %26.4 %15.9 %
Čistý zisk27 tis. €38 €58 €2 tis. €14 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu145 tis. €90 tis. €105 tis. €91 tis. €91 tis. €46 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Jakub Križan
Od 2023-03-04
JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Ján Kršiak
Od 2022-05-17
JE
Konateľ
JUDr. Erik Magál
Od 2020-01-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Ján Kršiak Konateľ 2017-01-01
JUDr. Jakub Križan Konateľ 2016-01-01
JUDr. Ján Kršiak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-02-01 2022-05-16
JUDr. Petronela Mináriková Konateľ 2018-03-01 2018-12-31
JUDr. Petronela Mináriková Konateľ 2018-03-01 2019-01-31
JUDr. Jakub Križan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-02-24 2023-03-03
Mgr. Jakub Križan Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-01-01 2016-02-23
Mgr. Jakub Križan Konateľ 2016-01-01 2016-02-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ján Kršiak
od 2025-08-13
Jakub Križan
od 2024-05-27
Ján Kršiak
od 2024-05-27 · do 2025-08-13
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
A | K | J | K s. r. o.RPO
Sídlo
Športová 2071/39
Vznik
2016-01-01 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50112252RPO
DIČ
2120175970FS
IČ DPH
SK2120175970 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK5609000000005081828995FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 69k € celková hodnota 2026-03-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-04-30 Finančné riaditeľstvo SR Zmluva o poskytovaní právnych služieb 50k €
2026-03-05 Trenčiansky samosprávny kraj Oznámenie o úprave výšky nájmu 6 673 €
2024-03-21 Trenčiansky samosprávny kraj Oznámenie o úprave výšky nájmu 6 417 €
2023-02-15 Trenčiansky samosprávny kraj Oznámenie o úprave výšky nájmu 5 807 €
2024-10-14 Slovenský pozemkový fond Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytovaní právnych služieb č. CRZ: 03051/2024-POPS0001/24-00 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
A | K | J | K s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50112252/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50112252/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50112252",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →