SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AVISO s.r.o.

  • IČO50098071
  • DIČ2120172065
  • IČ DPHSK2120172065
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Košice - mestská časť Juh, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 658k € Zisk 4 754 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
658k €
↘ -1.7% YoY
EBITDA · 2024
93k €
Čistý zisk · 2024
4 754 €
Aktíva spolu
561k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 1 200 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 29 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 286k 573k 868k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 658k € 93k € 4 754 € 561k € RUZ závierka
2023 670k € 76k € 1 857 € 754k € RUZ závierka
2022 789k € 38k € -1 580 € 571k € RUZ závierka
2021 393k € 24k € 2 194 € 463k € RUZ závierka
2020 455k € 32k € 3 305 € 269k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby658 tis. €670 tis. €789 tis. €393 tis. €455 tis. €309 tis. €
EBITDA93 tis. €76 tis. €38 tis. €24 tis. €32 tis. €18 tis. €
EBITDA marža14.1 %11.4 %4.8 %6.1 %7 %6 %
Čistý zisk5 tis. €2 tis. €-2 tis. €2 tis. €3 tis. €73 €
Aktíva spolu561 tis. €754 tis. €571 tis. €463 tis. €269 tis. €322 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

EM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eva Mátyásová
Od 2022-02-01
FM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
František Mátyás
Od 2022-02-01
FM
Konateľ
František Mátyás
Od 2022-01-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Eva Mátyásová Konateľ 2016-01-01
Eva Mátyásová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-12-07 2022-01-31
Eva Mátyásová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-01-01 2019-12-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AVISO s.r.o.RPO
Sídlo
Jazerná 1
Vznik
2016-01-01 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50098071RPO
DIČ
2120172065FS
IČ DPH
SK2120172065 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Juh
Krajina
SK
IBAN
SK0602000000004994296554FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 1 200 € celková hodnota 2022-06-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-06-15 Technické služby mesta Svidník Dohoda o znížení kúpnej ceny 1 200 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AVISO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50098071/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50098071/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50098071",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →