🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · SK

MILIANA, s. r. o.

IČO50095111DIČ2120232983NACE7020EST.2016 · 10r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · C · 58/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? 57 firiem zdieľa adresu
BonitaC · 58/100
C
58/100
Stredná bonita · štandardný monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2023
376k €
↗ +0.0% YoY
EBITDA · 2023
-2 516 €
Čistý zisk · 2023
-3 055 €
Aktíva spolu
1.52mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
C· 58/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 57 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
58 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MILIANA, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 136k 273k 413k 2018 2019 2020 2021 2023
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2023 376k € -2 516 € -3 055 € 1.52 mil. € RUZ závierka
2021 376k € -2 516 € -3 055 € 1.52 mil. € RUZ závierka
2020 -802 € -872 € 223k € RUZ závierka
2019 22k € 22k € 17k € 194k € RUZ závierka
2018 -201 € -259 € 6 837 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202320212020201920182017
Tržby376 tis. €376 tis. €22 tis. €
EBITDA-3 tis. €-3 tis. €-802 €22 tis. €-201 €-2 tis. €
EBITDA marža-0.7 %-0.7 %99.3 %
Čistý zisk-3 tis. €-3 tis. €-872 €17 tis. €-259 €-2 tis. €
Aktíva spolu1.52 M €1.52 M €223 tis. €194 tis. €7 tis. €6 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Petr Bernátek
Od 2023-05-19
PB
Konateľ
Petr Bernátek
Od 2023-03-28
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Kamenický
Od 2022-09-28
Do 2023-05-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslav Kamenický Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-04-06 2022-09-27
Miroslav Kamenický Konateľ 2016-03-23 2023-05-18
Miroslav Kamenický Konateľ 2016-03-23 2023-03-28
Ing. Júlia Markechová Konateľ 2016-03-11 2016-04-05
Ing. Júlia Markechová Konateľ 2016-03-11 2016-03-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MILIANA, s. r. o.RPO
Sídlo
Sládkovičova 3
Vznik
2016-03-11 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50095111RPO
DIČ
2120232983FS
NACE
7020
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50095111/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50095111/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50095111",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.