SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Medipront, s.r.o.

  • IČO50087649
  • DIČ2120167500
  • IČ DPHSK2120167500
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 33k € Zisk 31k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
33k €
↘ -31.0% YoY
EBITDA · 2024
53k €
Čistý zisk · 2024
31k €
Aktíva spolu
558k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
3
Σ 2 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 867k 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 33k € 53k € 31k € 558k € RUZ závierka
2023 48k € -2 623 € -16k € 539k € RUZ závierka
2022 100k € 54k € 34k € 583k € RUZ závierka
2021 2.39 mil. € 154k € 53k € 616k € RUZ závierka
2020 257k € 97k € 34k € 2.04 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby33 tis. €48 tis. €100 tis. €2.39 M €257 tis. €1.46 M €
EBITDA53 tis. €-3 tis. €54 tis. €154 tis. €97 tis. €231 tis. €
EBITDA marža157.7 %-5.4 %54.4 %6.4 %37.6 %15.8 %
Čistý zisk31 tis. €-16 tis. €34 tis. €53 tis. €34 tis. €192 tis. €
Aktíva spolu558 tis. €539 tis. €583 tis. €616 tis. €2.04 M €1.83 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Jana Kuchtová
Od 2022-05-18
MJ
Konateľ
MUDr. Ján Kuchta, PhD.
Od 2018-12-20
MJ
Konateľ
Mgr. Jana Kuchtová
Od 2015-12-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Ján Kuchta, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-05-31 2024-11-20
Mgr. Jana Kuchtová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-09-30 2022-05-17
MUDr. Ján Kuchta, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-02-05 2023-05-30
Peter Valachovič Konateľ 2015-12-16 2018-12-19
Peter Valachovič Konateľ 2015-12-16 2018-12-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Medipront, s.r.o.RPO
Sídlo
Ulica Púpavová 7518/7
Vznik
2015-12-16 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50087649RPO
DIČ
2120167500FS
IČ DPH
SK2120167500 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK0911000000002942065632FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 2 € celková hodnota 2026-02-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-02-23 Obec Šúrovce Kúpna zmluva č. 1-Šú 1 €
2024-11-22 Mesto Trnava Kúpna zmluva - chodník Nevädzová ul. TT, MZ 459/2016, v znení MZ 494/2024 1 €
2025-01-22 Obec Šúrovce Dodatok č. 1 ku Kúpnej zmluve č. 1-Šú uzatvorenej v Šúrovciach dňa 28.10.2021 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Medipront, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50087649/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50087649/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50087649",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →