SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Aeropro SK s.r.o.
- IČO50047418
- DIČ2120157468
- IČ DPHSK2120157468
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.62mil. €
↗ +41.4% YoY
EBITDA · 2025
540k €
Čistý zisk · 2025
404k €
Aktíva spolu
694k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.62 mil. € | 540k € | 404k € | 694k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.15 mil. € | 456k € | 342k € | 502k € | RUZ závierka |
| 2023 | 804k € | 194k € | 143k € | 197k € | RUZ závierka |
| 2022 | 560k € | 142k € | 101k € | 197k € | RUZ závierka |
| 2021 | 113k € | 47k € | 26k € | 307k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.62 M € | 1.15 M € | 804 tis. € | 560 tis. € | 113 tis. € | 69 tis. € |
| EBITDA | 540 tis. € | 456 tis. € | 194 tis. € | 142 tis. € | 47 tis. € | 65 tis. € |
| EBITDA marža | 33.3 % | 39.8 % | 24.2 % | 25.4 % | 41.8 % | 94 % |
| Čistý zisk | 404 tis. € | 342 tis. € | 143 tis. € | 101 tis. € | 26 tis. € | 38 tis. € |
| Aktíva spolu | 694 tis. € | 502 tis. € | 197 tis. € | 197 tis. € | 307 tis. € | 350 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Löbb
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Tonček
JI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Ivančík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Lőbb | Konateľ | 2015-11-14 | — |
| Ing. Peter Tonček | Konateľ | 2015-11-14 | — |
| Ján Ivančík | Konateľ | 2015-11-14 | — |
| Ing. Jozef Löbb | Konateľ | 2015-11-14 | 2017-06-28 |
| Ing. Jozef Löbb | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-11-14 | 2022-07-27 |
| Ing. Peter Tonček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-11-14 | 2022-05-22 |
| Ján Ivančík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-11-14 | 2022-05-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Aeropro SK s.r.o.RPO
Sídlo
Dlhá 126
Vznik
2015-11-14 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50047418RPO
DIČ
2120157468FS
IČ DPH
SK2120157468 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK4331000000004510030507FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Aeropro SK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50047418/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50047418/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50047418", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →