🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nededza · SK

KUTOM s.r.o.

IČO48331210DIČ2120133620NACE4335EST.2015 · 11r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 83/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 83/100
A
83/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.61mil. €
↗ +15.5% YoY
EBITDA · 2024
-21k €
Čistý zisk · 2024
-65k €
Aktíva spolu
447k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 83/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KUTOM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 5M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.61 mil. € -21k € -65k € 447k € RUZ závierka
2023 2.26 mil. € 81k € 38k € 576k € RUZ závierka
2022 4.12 mil. € 140k € 94k € 309k € RUZ závierka
2021 753k € 40k € 29k € 113k € RUZ závierka
2020 122k € 2 609 € 2 446 € 59k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.61 M €2.26 M €4.12 M €753 tis. €122 tis. €13 tis. €
EBITDA-21 tis. €81 tis. €140 tis. €40 tis. €3 tis. €-3 tis. €
EBITDA marža-0.8 %3.6 %3.4 %5.3 %2.1 %-20.6 %
Čistý zisk-65 tis. €38 tis. €94 tis. €29 tis. €2 tis. €-12 tis. €
Aktíva spolu447 tis. €576 tis. €309 tis. €113 tis. €59 tis. €75 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Kubík
Od 2021-03-19
TK
Konateľ
Tomáš Kubík
Od 2015-10-01
LK
Konateľ
Lenka Kubíková
Od 2015-10-01
Do 2021-03-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Lenka Kubíková Konateľ 2015-10-01 2021-03-19
Lenka Kubíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-10-01 2021-03-18
Tomáš Kubík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-10-01 2021-03-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KUTOM s.r.o.RPO
Sídlo
Stredná 167/7
Vznik
2015-10-01 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48331210RPO
DIČ
2120133620FS
NACE
4335
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Nededza
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/48331210/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/48331210/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "48331210",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.