SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ADYKON s.r.o.
- IČO48321613
- DIČ2120178478
- IČ DPHSK2120178478
- NACE9329 · Ost.zábav,voľnočas.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Šamorín, SK. Pôsobí v odvetví Ost.zábav,voľnočas.čin., 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
610k €
Zisk 25k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
610k €
↗ +22.4% YoY
EBITDA · 2024
35k €
Čistý zisk · 2024
25k €
Aktíva spolu
23k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 4 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
25 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 610k € | 35k € | 25k € | 23k € | RUZ závierka |
| 2023 | 498k € | 80k € | 73k € | 13k € | RUZ závierka |
| 2022 | 260k € | -89k € | -90k € | 15k € | RUZ závierka |
| 2021 | 222k € | 5 958 € | 4 826 € | 20k € | RUZ závierka |
| 2020 | 215k € | -17k € | -18k € | 11k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 610 tis. € | 498 tis. € | 260 tis. € | 222 tis. € | 215 tis. € | 129 tis. € |
| EBITDA | 35 tis. € | 80 tis. € | -89 tis. € | 6 tis. € | -17 tis. € | -29 tis. € |
| EBITDA marža | 5.8 % | 16 % | -34.3 % | 2.7 % | -7.9 % | -22.2 % |
| Čistý zisk | 25 tis. € | 73 tis. € | -90 tis. € | 5 tis. € | -18 tis. € | -29 tis. € |
| Aktíva spolu | 23 tis. € | 13 tis. € | 15 tis. € | 20 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
GK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriel Kiss
FM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
František Molnár
FM
Konateľ
František Molnár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Gabriel Kiss | Konateľ | 2021-11-01 | — |
| Gabriel Kiss | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-11-04 | 2025-01-29 |
| Gabriel Kiss | Konateľ | 2021-11-01 | 2025-01-29 |
| František Molnár | Konateľ | 2019-01-01 | 2021-10-31 |
| František Molnár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-01-01 | 2021-11-03 |
| František Molnár | Konateľ | 2019-01-01 | 2021-11-03 |
| Zuzana Konrádová | Konateľ | 2015-10-30 | 2018-12-31 |
| Zuzana Konrádová | Konateľ | 2015-10-30 | 2018-12-31 |
| Zuzana Konrádová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-10-30 | 2018-12-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ADYKON s.r.o.RPO
Sídlo
Kasárenská 2
Vznik
2015-10-30 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48321613RPO
DIČ
2120178478FS
IČ DPH
SK2120178478 · aktívneFS
NACE
9329 · Ost.zábav,voľnočas.čin.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Šamorín
Krajina
SK
IBAN
SK5502000000003565040054FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-01-12 | Mesto Šamorín | Zmluva č.004/2026 | 4 € |
| 2023-03-03 | Mesto Šamorín | Zmluva č.2686/2023 o poskytovaní stravovania pre dôchodcov uzavreté podľa § 269 ods.2 Obchodného zákonníka | 0 € |
| 2023-01-01 | Mesto Šamorín | Zmluva č.2635/2023 o poskytovaní stravovania pre dôchodcov uzavreté podľa §269 ods.2 Obchodného zákonníka | 0 € |
| 2020-05-07 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ADYKON s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/48321613/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/48321613/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "48321613", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →