SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SIDAMO s.r.o.
- IČO48321109
- DIČ2120132960
- IČ DPHSK2120132960
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Bratislava-Záhorská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 5611, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
287k €
↗ +10.3% YoY
EBITDA · 2024
42k €
Čistý zisk · 2024
23k €
Aktíva spolu
94k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 500 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
36 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 287k € | 42k € | 23k € | 94k € | RUZ závierka |
| 2023 | 260k € | 51k € | 30k € | 66k € | RUZ závierka |
| 2022 | 223k € | 41k € | 24k € | 57k € | RUZ závierka |
| 2021 | 115k € | 2 648 € | -2 106 € | 36k € | RUZ závierka |
| 2020 | 154k € | -4 207 € | -5 101 € | 2 193 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 287 tis. € | 260 tis. € | 223 tis. € | 115 tis. € | 154 tis. € | 213 tis. € |
| EBITDA | 42 tis. € | 51 tis. € | 41 tis. € | 3 tis. € | -4 tis. € | 645 € |
| EBITDA marža | 14.6 % | 19.5 % | 18.6 % | 2.3 % | -2.7 % | 0.3 % |
| Čistý zisk | 23 tis. € | 30 tis. € | 24 tis. € | -2 tis. € | -5 tis. € | 287 € |
| Aktíva spolu | 94 tis. € | 66 tis. € | 57 tis. € | 36 tis. € | 2 tis. € | 8 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Marek Michalík
MM
Konateľ
Mgr. Marek Michalík
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Marek Michalík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Iveta Michalíková | Konateľ | 2015-10-01 | 2016-07-08 |
| Ing. Iveta Michalíková | Konateľ | 2015-10-01 | 2016-09-05 |
| Ing. Iveta Michalíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-10-01 | 2016-09-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marek Michalík
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
SIDAMO s.r.o.RPO
Sídlo
Podkerepušky 2741
Vznik
2015-10-01 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48321109RPO
DIČ
2120132960FS
IČ DPH
SK2120132960 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava-Záhorská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK9502000000003567583159FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-09-25 | Mestská časť Bratislava-Karlova Ves | ZMLUVA O NÁJME TRHOVÉHO MIESTA v lokalite Líščie údolie HODY 2025 | 500 € |
| 2020-06-02 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SIDAMO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/48321109/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/48321109/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "48321109", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →