SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 TradexpoService s.r.o.

  • IČO48314528
  • DIČ2120141705
  • IČ DPHSK2120141705
  • LEI097900BIKQ0000175078
  • NACE4681

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 4681.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 62/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 867k € Zisk -473k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
867k €
↘ -61.1% YoY
EBITDA · 2024
73k €
Čistý zisk · 2024
-473k €
Aktíva spolu
19.15mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
C· 62/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 423 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
C
62 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 19M 39M 59M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 867k € 73k € -473k € 19.15 mil. € RUZ závierka
2023 2.23 mil. € 178k € 12k € 20.01 mil. € RUZ závierka
2022 12.89 mil. € 439k € 49k € 27.18 mil. € RUZ závierka
2021 53.48 mil. € 165k € 64k € 27.83 mil. € RUZ závierka
2020 32.73 mil. € 441k € 32k € 4.98 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby867 tis. €2.23 M €12.89 M €53.48 M €32.73 M €23.28 M €
EBITDA73 tis. €178 tis. €439 tis. €165 tis. €441 tis. €181 tis. €
EBITDA marža8.4 %8 %3.4 %0.3 %1.3 %0.8 %
Čistý zisk-473 tis. €12 tis. €49 tis. €64 tis. €32 tis. €104 tis. €
Aktíva spolu19.15 M €20.01 M €27.18 M €27.83 M €4.98 M €4.94 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mykhailo Partikevych
Od 2022-06-23
MP
Konateľ
Mykhailo Partikevych
Od 2017-07-10
NN
Konateľ
Nataliia Nikulicheva
Od 2016-06-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Igor Zgurov Konateľ 2022-04-06 2023-09-27
Igor Zgurov Konateľ 2022-04-06 2023-09-18
Mykhailo Partikevych Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-27 2022-06-22
Nataliia Nikulicheva Konateľ 2016-06-02 2025-01-28
Maksym Kucheruk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-02-16 2016-12-09
Maksym Kucheruk Konateľ 2016-01-25 2016-06-08
Maksym Kucheruk Konateľ 2016-01-25 2016-06-02
Filip Hianik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-09-25 2016-02-15
Filip Hianik Konateľ 2015-09-25 2016-01-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Mykhailo Partikevych
od 2020-05-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TradexpoService s.r.o.RPO
Sídlo
Špitálska 53
Vznik
2015-09-25 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48314528RPO
DIČ
2120141705FS
IČ DPH
SK2120141705 · aktívneFS
LEI
097900BIKQ0000175078GLEIF
NACE
4681
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
CZ1808000000000009975672FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TradexpoService s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/48314528/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/48314528/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "48314528",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →