SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 SE Služby inžinierskych stavieb, s. r. o. v likvidácii v likvidácii

  • IČO48263842
  • DIČ2120112511
  • NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Kalná nad Hronom, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden..

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2025
-137k €
Čistý zisk · 2025
50k €
Aktíva spolu
4.43mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Tato firma je v likvidácii. Právny subjekt sa zatvára; nové záväzky obvykle nie sú vymáhateľné.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Likvidácia
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 88
Profitabilita 90
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 6M 13M 19M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 -137k € 50k € 4.43 mil. € RUZ závierka
2024 -81k € -28k € 4.37 mil. € RUZ závierka
2023 4.9 mil. € 421k € 436k € 4.4 mil. € RUZ závierka
2022 17.6 mil. € 466k € 384k € 6.95 mil. € RUZ závierka
2021 17.28 mil. € 476k € 380k € 7.44 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby4.90 M €17.60 M €17.28 M €18.57 M €
EBITDA-137 tis. €-81 tis. €421 tis. €466 tis. €476 tis. €522 tis. €
EBITDA marža8.6 %2.6 %2.8 %2.8 %
Čistý zisk50 tis. €-28 tis. €436 tis. €384 tis. €380 tis. €416 tis. €
Aktíva spolu4.43 M €4.37 M €4.40 M €6.95 M €7.44 M €7.26 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Likvidátor
Ing. Róbert KORPA
Od 2024-04-18
IR
Konateľ
Ing. Róbert Korpa
Od 2017-04-25
IR
Konateľ
Ing. Roland Blaško
Od 2015-08-11
Do 2015-09-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ronald Blaško Konateľ 2015-08-11 2017-05-10
Ing. Ronald Blaško Konateľ 2015-08-11 2017-04-24

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Róbert Korpa
od 2023-02-15 · do 2024-08-22
Róbert Korpa
od 2021-02-18 · do 2023-02-15
Daniel Křetínský
od 2017-07-21 · do 2021-02-18
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SE Služby inžinierskych stavieb, s. r. o. v likvidáciiRPO
Sídlo
Kalná nad Hronom časť Mochovce 96
Vznik
2015-08-11 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48263842RPO
DIČ
2120112511FS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Kalná nad Hronom
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SE Služby inžinierskych stavieb, s. r. o. v likvidácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/48263842/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/48263842/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "48263842",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →