SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JASTRO-SK s.r.o.
- IČO48262471
- DIČ2120108881
- IČ DPHSK2120108881
- NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Medzany, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
915k €
Zisk 35k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
915k €
↘ -6.7% YoY
EBITDA · 2025
206k €
Čistý zisk · 2025
35k €
Aktíva spolu
544k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
114 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 915k € | 206k € | 35k € | 544k € | RUZ závierka |
| 2024 | 981k € | 215k € | 37k € | 726k € | RUZ závierka |
| 2023 | 826k € | 137k € | 16k € | 513k € | RUZ závierka |
| 2022 | 858k € | 164k € | 65k € | 382k € | RUZ závierka |
| 2021 | 637k € | 189k € | 90k € | 383k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 915 tis. € | 981 tis. € | 826 tis. € | 858 tis. € | 637 tis. € | 508 tis. € |
| EBITDA | 206 tis. € | 215 tis. € | 137 tis. € | 164 tis. € | 189 tis. € | 111 tis. € |
| EBITDA marža | 22.5 % | 21.9 % | 16.6 % | 19.1 % | 29.7 % | 21.8 % |
| Čistý zisk | 35 tis. € | 37 tis. € | 16 tis. € | 65 tis. € | 90 tis. € | 33 tis. € |
| Aktíva spolu | 544 tis. € | 726 tis. € | 513 tis. € | 382 tis. € | 383 tis. € | 293 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Jacko
PJ
Konateľ
Peter Jacko
PJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Jacko
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
JASTRO-SK s.r.o.RPO
Sídlo
422
Vznik
2015-08-08 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48262471RPO
DIČ
2120108881FS
IČ DPH
SK2120108881 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Medzany
Krajina
SK
IBAN
SK3202000000003542064854FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2017-05-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | D O H O D A č. 17/37/054/149 - PZ o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa | 5 854 € |
| 2017-04-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 17/37/050/77 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného UoZ podľa § 50 | 5 750 € |
| 2018-06-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 18/37/050/67 o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa §50 zákona NR SR č.5/2004 Z.z. | 4 218 € |
| 2017-12-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č. 17/37/054/476 o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto | 3 869 € |
| 2016-10-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | D O H O D A č. 16/037/054/371 - PZ o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z | 2 991 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JASTRO-SK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/48262471/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/48262471/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "48262471", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →