SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KEBAB FACTORY s.r.o.
- IČO48254266
- DIČ2120125612
- IČ DPHSK2120125612
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví 5611.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
218k €
↗ +12.6% YoY
EBITDA · 2024
16k €
Čistý zisk · 2024
-1 395 €
Aktíva spolu
393k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
73 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 218k € | 16k € | -1 395 € | 393k € | RUZ závierka |
| 2023 | 193k € | 7 732 € | -8 332 € | 373k € | RUZ závierka |
| 2022 | 94k € | -72k € | -73k € | 327k € | RUZ závierka |
| 2021 | 62k € | -40k € | -41k € | 315k € | RUZ závierka |
| 2020 | 68k € | -48k € | -50k € | 357k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 218 tis. € | 193 tis. € | 94 tis. € | 62 tis. € | 68 tis. € | 82 tis. € |
| EBITDA | 16 tis. € | 8 tis. € | -72 tis. € | -40 tis. € | -48 tis. € | -36 tis. € |
| EBITDA marža | 7.5 % | 4 % | -76.6 % | -64.4 % | -71.2 % | -44.2 % |
| Čistý zisk | -1 tis. € | -8 tis. € | -73 tis. € | -41 tis. € | -50 tis. € | -38 tis. € |
| Aktíva spolu | 393 tis. € | 373 tis. € | 327 tis. € | 315 tis. € | 357 tis. € | 317 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jiří Zlámal
IJ
Konateľ
Ing. Jiří Zlámal
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jiří Zlámal
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
KEBAB FACTORY s.r.o.RPO
Sídlo
Mlynská 5
Vznik
2015-08-29 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48254266RPO
DIČ
2120125612FS
IČ DPH
SK2120125612 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK3783700000006161139545FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-01-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany | Dohoda o ukončení dohody č. 20/18/54E/859 zo dňa 20.05.2020 | 0 € |
| 2020-06-15 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany | Dohoda číslo 20/18/54E/1712 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2020-05-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany | Dohoda č.20/18/54E/859 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" -Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z., o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KEBAB FACTORY s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/48254266/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/48254266/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "48254266", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →