SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Zennon, s.r.o.
- IČO48243671
- DIČ2120107473
- IČ DPHSK2120107473
- NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Tovarníky, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
98k €
↘ -15.3% YoY
EBITDA · 2025
40k €
Čistý zisk · 2025
12k €
Aktíva spolu
714k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 98k € | 40k € | 12k € | 714k € | RUZ závierka |
| 2024 | 115k € | 44k € | 13k € | 693k € | RUZ závierka |
| 2023 | 104k € | 35k € | 7 751 € | 728k € | RUZ závierka |
| 2022 | 89k € | 44k € | 14k € | 764k € | RUZ závierka |
| 2021 | 95k € | 45k € | 4 466 € | 756k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 98 tis. € | 115 tis. € | 104 tis. € | 89 tis. € | 95 tis. € | 70 tis. € |
| EBITDA | 40 tis. € | 44 tis. € | 35 tis. € | 44 tis. € | 45 tis. € | 20 tis. € |
| EBITDA marža | 41.3 % | 38.2 % | 33.7 % | 49.7 % | 47.3 % | 28.4 % |
| Čistý zisk | 12 tis. € | 13 tis. € | 8 tis. € | 14 tis. € | 4 tis. € | -1 tis. € |
| Aktíva spolu | 714 tis. € | 693 tis. € | 728 tis. € | 764 tis. € | 756 tis. € | 813 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Vlčko
IM
Konateľ
Ing. Martin Vlčko
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Vlčko
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Zennon, s.r.o.RPO
Sídlo
Odbojárov 294
Vznik
2015-07-15 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48243671RPO
DIČ
2120107473FS
IČ DPH
SK2120107473 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Tovarníky
Krajina
SK
IBAN
SK3683700000006161219297FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Zennon, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/48243671/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/48243671/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "48243671", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →