SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TECHKOV SK, s.r.o.
- IČO48243582
- DIČ2120107440
- IČ DPHSK2120107440
- NACE2553
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Kysucké Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 2553.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2021
282k €
Zisk 50k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2021
282k €
↗ +76.2% YoY
EBITDA · 2021
74k €
Čistý zisk · 2021
50k €
Aktíva spolu
248k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 282k € | 74k € | 50k € | 248k € | RUZ závierka |
| 2020 | 160k € | 13k € | -1 880 € | 198k € | RUZ závierka |
| 2019 | 291k € | 64k € | 38k € | 195k € | RUZ závierka |
| 2018 | 331k € | 78k € | 50k € | 191k € | RUZ závierka |
| 2017 | 383k € | 63k € | 45k € | 125k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 282 tis. € | 160 tis. € | 291 tis. € | 331 tis. € | 383 tis. € | 338 tis. € |
| EBITDA | 74 tis. € | 13 tis. € | 64 tis. € | 78 tis. € | 63 tis. € | 45 tis. € |
| EBITDA marža | 26.2 % | 8.4 % | 22.1 % | 23.6 % | 16.5 % | 13.2 % |
| Čistý zisk | 50 tis. € | -2 tis. € | 38 tis. € | 50 tis. € | 45 tis. € | 32 tis. € |
| Aktíva spolu | 248 tis. € | 198 tis. € | 195 tis. € | 191 tis. € | 125 tis. € | 132 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Troják
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Troják
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Troják
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TECHKOV SK, s.r.o.RPO
Sídlo
Jesenského 1234/19
Vznik
2015-07-23 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48243582RPO
DIČ
2120107440FS
IČ DPH
SK2120107440 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Kysucké Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK8509000000005074647272FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-12-16 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda č. 19/25/051/82 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy | 0 € |
| 2016-09-28 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda č.57/§51/2016 o zabezpečení podmienok vykonávania absolventskej praxe absolventa školy, vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TECHKOV SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/48243582/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/48243582/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "48243582", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →