SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DBM-stavby spol. s r.o.

  • IČO48228508
  • DIČ2120093745
  • IČ DPHSK2120093745
  • NACE4312 · Zemné práce

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Zemné práce.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
237k €
↗ +10.0% YoY
EBITDA · 2024
22k €
Čistý zisk · 2024
7 674 €
Aktíva spolu
100k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 93k 185k 281k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 237k € 22k € 7 674 € 100k € RUZ závierka
2023 215k € 4 358 € -11k € 81k € RUZ závierka
2022 255k € 19k € 2 291 € 62k € RUZ závierka
2021 149k € 24k € -6 501 € 82k € RUZ závierka
2020 162k € 573 € -13k € 96k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby237 tis. €215 tis. €255 tis. €149 tis. €162 tis. €135 tis. €
EBITDA22 tis. €4 tis. €19 tis. €24 tis. €573 €14 tis. €
EBITDA marža9.5 %2 %7.6 %16.3 %0.4 %10.6 %
Čistý zisk8 tis. €-11 tis. €2 tis. €-7 tis. €-13 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu100 tis. €81 tis. €62 tis. €82 tis. €96 tis. €103 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Renko
Od 2022-09-01
DB
Konateľ
Dušan Bocko
Od 2017-04-26
JR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Renko
Od 2017-04-21
Do 2022-08-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marta Čubanová Konateľ 2015-07-07 2017-04-20
Marta Čubanová Konateľ 2015-07-07 2017-04-25
Marta Čubanová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-07-07 2017-04-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DBM-stavby spol. s r.o.RPO
Sídlo
Námestie sv. Egídia 55
Vznik
2015-07-07 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48228508RPO
DIČ
2120093745FS
IČ DPH
SK2120093745 · aktívneFS
NACE
4312 · Zemné práce
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK2811000000002943007063FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DBM-stavby spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/48228508/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/48228508/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "48228508",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →