🇸🇰 Akciová spoločnosť · Skalica · SK
MFK SKALICA a.s.
IČO48213420DIČ2120114964IČ DPHSK2120114964NACE9311 · Prevádzka šport.zar.EST.2015 · 11r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · D · 46/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky
BonitaD · 46/100
D
46/100
Zvýšené riziko · odporúčaný rozšírený monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.05mil. €
↘ -24.0% YoY
EBITDA · 2025
37k €
Čistý zisk · 2025
13k €
Aktíva spolu
873k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 23 €
Kredit
D· 46/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
14k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
D
46 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Stopa v CRZ
60
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MFK SKALICA a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.05 mil. € | 37k € | 13k € | 873k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.39 mil. € | 32k € | 15k € | 695k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.15 mil. € | 39k € | 31k € | 460k € | RUZ závierka |
| 2022 | 700k € | -37k € | -42k € | 281k € | RUZ závierka |
| 2021 | 503k € | 28k € | 25k € | 127k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.05 M € | 1.39 M € | 1.15 M € | 700 tis. € | 503 tis. € | 448 tis. € |
| EBITDA | 37 tis. € | 32 tis. € | 39 tis. € | -37 tis. € | 28 tis. € | -41 tis. € |
| EBITDA marža | 3.5 % | 2.3 % | 3.3 % | -5.2 % | 5.7 % | -9.2 % |
| Čistý zisk | 13 tis. € | 15 tis. € | 31 tis. € | -42 tis. € | 25 tis. € | -44 tis. € |
| Aktíva spolu | 873 tis. € | 695 tis. € | 460 tis. € | 281 tis. € | 127 tis. € | 136 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-01-14 | Gymnázium Františka Víťazoslava Sasinka, Námestie slobody 3, Skalica, Námestie Slobody 3, Skalica | Zmluva o nájme nebytových priestorov č. 1/2025 - aula | 23 € |
| 2022-10-20 | Stredná odborná škola strojnícka, Ul. pplk. Pľjušťa 29, 909 01 Skalica 1 | Zmluva o nájme nebytových priestorov - telocvičňa | 0 € |
| 2020-06-29 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica | D O H O D A o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A | 0 € |
| 2020-06-09 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica | dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LV
Člen predstavenstva
Lukáš Varga
MC
Člen dozorného orgánu
Marián Cingel
TM
Člen dozorného orgánu
Tomáš Miša
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dis. Art. Marek Gula | Člen predstavenstva | 2015-07-02 | — |
| Ing. Peter Bartoš | Predseda predstavenstva | 2015-07-02 | — |
| Ing. Peter Mikuš | Člen dozorného orgánu | 2015-07-02 | — |
| Lukáš Varga | Člen dozorného orgánu | 2020-08-11 | 2021-03-26 |
| Lukáš Varga | Člen dozorného orgánu | 2020-08-11 | 2021-03-16 |
| Ing. Milan Roman | Člen dozorného orgánu | 2015-07-02 | 2021-03-16 |
| Ing. Milan Roman | Člen dozorného orgánu | 2015-07-02 | 2021-03-26 |
| Luboš Lím | Člen dozorného orgánu | 2015-07-02 | 2020-08-11 |
| Luboš Lím | Člen dozorného orgánu | 2015-07-02 | 2020-09-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Bartoš
Marek Gula
Lukáš Varga
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MFK SKALICA a.s.RPO
Sídlo
Športová 239/54
Vznik
2015-07-02 · 11 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
48213420RPO
DIČ
2120114964FS
IČ DPH
SK2120114964 · aktívneFS
NACE
9311 · Prevádzka šport.zar.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Skalica
Krajina
SK
IBAN
SK7502000000003529270653FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/48213420/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/48213420/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "48213420", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.