SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PeMa - Tech, s.r.o. v konkurze v konkurze
- IČO48202428
- DIČ2120104305
- NACE4321 · Elektrická inštalácia
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Galanta, SK. Pôsobí v odvetví Elektrická inštalácia.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
1 102 €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
88
Financie / 03
Účtovné závierky.
Auditované závierky pochádzajú zo slovenského registra RUZ (Register účtovných závierok). Pre túto firmu sme ešte nestiahli detail po rokoch — backfill zvyšných ~98 % SK firiem práve prebieha.
| — |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mário Petrovič
MP
Konateľ
Mário Petrovič
ZP
Konateľ
Zuzana Petrovičová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Zuzana Petrovičová | Konateľ | 2018-05-07 | 2019-12-06 |
| Ladislav Petrovič | Konateľ | 2015-06-30 | 2018-05-07 |
| Ladislav Petrovič | Konateľ | 2015-06-30 | 2018-05-11 |
| Mário Petrovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-06-30 | 2022-05-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
PeMa - Tech, s.r.o. v konkurzeRPO
Sídlo
Eszterházyovcov 1554/27
Vznik
2015-06-30 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48202428RPO
DIČ
2120104305FS
NACE
4321 · Elektrická inštalácia
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Galanta
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PeMa - Tech, s.r.o. v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2021-12-14
Okresný súd Trnava v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: PeMa - Tech, s.r.o., IČO: 48 202 428, so sídlom Esterházyovcov 27/1554, 924 01 Galanta, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 36077/T, ktorého správcom je Mgr. Ladislav Zselinszky, so sídlom kancelárie Hlavná 28/7, 929 01 Dunajská Streda, IČO: 42 159 059, značka správcu S1328, o návrhu nadobúdateľa pohľadávky: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska č. 21, 814 99 Bratislava
bankruptcy
2021-11-16
Okresný súd Trnava v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: PeMa - Tech, s.r.o., IČO: 48 202 428, so sídlom Esterházyovcov 27/1554, 924 01 Galanta, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 36077/T, ktorého správcom je Mgr. Ladislav Zselinszky, so sídlom kancelárie Hlavná 28/7, 929 01 Dunajská Streda, IČO: 42 159 059, značka správcu S1328, o žiadosti správcu o uloženie záväzného pokynu, takto
bankruptcy
2020-09-29
Okresný súd Trnava v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: PeMa - Tech, s.r.o., IČO: 48 202 428, so sídlom Esterházyovcov 27/1554, 924 01 Galanta, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 36077/T, ktorého správcom je Mgr. Ladislav Zselinszky, so sídlom kancelárie Hlavná 28/7, 929 01 Dunajská Streda, IČO: 42 159 059, značka správcu S1328, o žiadosti správcu o priznanie odmeny správcu za výkon funkcie do konania prvej schôdze veriteľov, takto
bankruptcy
2020-04-16
Okresný súd Trnava v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: PeMa - Tech, s.r.o., IČO: 48 202 428, so sídlom Esterházyovcov 27/1554, 924 01 Galanta, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 36077/T,, ktorého správcom je Mgr. Ladislav Zselinszky, so sídlom kancelárie Hlavná 28/7, 929 01 Dunajská Streda, IČO: 42 159 059, značka správcu S1328, o žiadosti správcu o poukázanie nespotrebovaného preddavku na úhradu odmeny a výdavkov predbežného správcu,
bankruptcy
2020-03-23
Okresný súd Trnava v právnej veci úpadcu: PeMa - Tech, s.r.o., IČO: 48 202 428, so sídlom Esterházyovcov 27/1554, 924 01 Galanta, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 36077/T, ktorého správcom je Mgr. Ladislav Zselinszky, so sídlom kancelárie: Hlavná 28/7, 929 01 Dunajská Streda, značka správcu: S 1328, o návrhu správcu, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/48202428/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/48202428/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "48202428", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →