SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 INFINITY Masters s.r.o.

  • IČO48167355
  • DIČ2120075122
  • IČ DPHSK2120075122
  • NACE1061 · Výr.mlynských výrobkov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Hnúšťa, SK. Pôsobí v odvetví Výr.mlynských výrobkov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 189k € Zisk 8 045 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
189k €
↗ +75.2% YoY
EBITDA · 2024
29k €
Čistý zisk · 2024
8 045 €
Aktíva spolu
58k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 69k 138k 208k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 189k € 29k € 8 045 € 58k € RUZ závierka
2023 108k € 10k € 954 € 66k € RUZ závierka
2022 31k € 1 810 € 409 € 14k € RUZ závierka
2021 25k € 5 005 € 236 € 19k € RUZ závierka
2020 31k € 558 € -5 146 € 22k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby189 tis. €108 tis. €31 tis. €25 tis. €31 tis. €71 tis. €
EBITDA29 tis. €10 tis. €2 tis. €5 tis. €558 €15 tis. €
EBITDA marža15.1 %9.5 %5.9 %20.2 %1.8 %21.9 %
Čistý zisk8 tis. €954 €409 €236 €-5 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu58 tis. €66 tis. €14 tis. €19 tis. €22 tis. €29 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Matej Kubaliak
Od 2023-05-27
MK
Konateľ
Matej Kubaliak
Od 2015-05-26
PN
Konateľ
Polina Nazarenko
Od 2021-06-28
Do 2021-09-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Polina Nazarenko Konateľ 2021-06-28 2021-08-31
Bc. Natália Varga Konateľ 2015-05-26 2019-05-24
Bc. Natália Varga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-05-26 2019-05-30
Bc. Natália Varga Konateľ 2015-05-26 2019-05-30
Erik Varga Konateľ 2015-05-26 2019-05-24
Erik Varga Konateľ 2015-05-26 2019-05-30
Erik Varga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-05-26 2019-05-30
Matej Kubaliak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-05-26 2023-05-26
Matej Kubaliak Konateľ 2015-05-26 2019-05-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
INFINITY Masters s.r.o.RPO
Sídlo
Š.M.Daxnera 657
Vznik
2015-05-26 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48167355RPO
DIČ
2120075122FS
IČ DPH
SK2120075122 · aktívneFS
NACE
1061 · Výr.mlynských výrobkov
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Hnúšťa
Krajina
SK
IBAN
SK3202000000003510956954FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-01-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota D O H O D A číslo: 21/31/54E/38 o poskytnutí finančného príspevku – Opatrenie č. 4B v rámci projektu „Prvá pomoc“ 0 €
2019-03-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota Dohoda č. 19/31/054/74 o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa 0 €
2016-06-29 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta pre znevýhodnených UoZ vo veku 50 rokov a viac podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti v platnom znení v rámci národného projektu 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
INFINITY Masters s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/48167355/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/48167355/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "48167355",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →