SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 stavby JANEK s.r.o.

  • IČO48167321
  • DIČ2120081095
  • IČ DPHSK2120081095
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Čakany, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 501k € Zisk 4 266 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
501k €
↗ +149.7% YoY
EBITDA · 2024
50k €
Čistý zisk · 2024
4 266 €
Aktíva spolu
432k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
3
Σ 50 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 71 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 182k 364k 551k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 501k € 50k € 4 266 € 432k € RUZ závierka
2023 201k € 29k € 2 662 € 365k € RUZ závierka
2022 279k € 25k € 1 055 € 326k € RUZ závierka
2021 260k € 15k € 4 344 € 201k € RUZ závierka
2020 169k € 3 378 € 2 545 € 92k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby501 tis. €201 tis. €279 tis. €260 tis. €169 tis. €12 tis. €
EBITDA50 tis. €29 tis. €25 tis. €15 tis. €3 tis. €1 tis. €
EBITDA marža10 %14.2 %8.9 %5.7 %2 %11.7 %
Čistý zisk4 tis. €3 tis. €1 tis. €4 tis. €3 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu432 tis. €365 tis. €326 tis. €201 tis. €92 tis. €9 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Janek
Od 2022-05-18
IJ
Konateľ
Ivan Janek
Od 2015-06-03
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Janek
Od 2020-01-24
Do 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ivan Janek Konateľ 2015-06-03 2020-01-23
Ivan Janek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-06-03 2020-01-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
stavby JANEK s.r.o.RPO
Sídlo
Hlavná 16
Vznik
2015-06-03 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48167321RPO
DIČ
2120081095FS
IČ DPH
SK2120081095 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Čakany
Krajina
SK
IBAN
SK7309000000005072285538FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 50 € celková hodnota 2025-03-26 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-05-23 Obec Kvetoslavov Darovacia zmluva -stavby Janek s.r.o. 50 €
2025-03-26 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 2/1000228935 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2022-04-21 Obec Kvetoslavov Zmluva o čistení a odvádzaní odpadových vôd 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
stavby JANEK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/48167321/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/48167321/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "48167321",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →