🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · SK

Zdenka Lacková s.r.o.

IČO48128155DIČ2120055190IČ DPHSK2120055190NACE1085 · Výroba pokrmov,jedlaEST.2015 · 11r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 93/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 93/100
A+
93/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
574k €
↗ +5.6% YoY
EBITDA · 2024
79k €
Čistý zisk · 2024
32k €
Aktíva spolu
579k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
11
Σ 45k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Zdenka Lacková s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 209k 417k 632k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 574k € 79k € 32k € 579k € RUZ závierka
2023 544k € 57k € 29k € 566k € RUZ závierka
2022 462k € 58k € 13k € 563k € RUZ závierka
2021 372k € 41k € 12k € 585k € RUZ závierka
2020 384k € 40k € 5 310 € 602k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby574 tis. €544 tis. €462 tis. €372 tis. €384 tis. €359 tis. €
EBITDA79 tis. €57 tis. €58 tis. €41 tis. €40 tis. €18 tis. €
EBITDA marža13.8 %10.5 %12.5 %11 %10.5 %5 %
Čistý zisk32 tis. €29 tis. €13 tis. €12 tis. €5 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu579 tis. €566 tis. €563 tis. €585 tis. €602 tis. €609 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
11 zmlúv 45k € celková hodnota 2025-10-07 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-01-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda §59, zamestnávateľ, ŠR 12k €
2024-03-06 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda §59, zamestnávateľ, ŠR 11k €
2022-03-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda §59, zamestnávateľ, ŠR 10k €
2021-03-17 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí príspevku na činnosť pracovného asistenta 9 691 €
2023-03-31 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda §59, zamestnávateľ, ŠR 7 317 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Lacko
Od 2022-10-05
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Katarína Ballová
Od 2022-10-05
DL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Lacko
Od 2022-05-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jana Lacková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-21
Radoslav Lacko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-21
Dušan Lacko Konateľ 2019-06-01
Radoslav Lacko Konateľ 2015-04-16
Jana Lacková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-07-28 2022-05-20
Katarína Lacková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-07-28 2022-10-04
Dušan Lacko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-04-16 2022-05-20
Dušan Lacko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-04-16 2022-10-04
Radoslav Lacko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-04-16 2022-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Zdenka Lacková s.r.o.RPO
Sídlo
Daniela Michaelliho 4547/6
Vznik
2015-04-16 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48128155RPO
DIČ
2120055190FS
IČ DPH
SK2120055190 · aktívneFS
NACE
1085 · Výroba pokrmov,jedla
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK0209000000005070727638FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/48128155/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/48128155/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "48128155",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.