SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MARRION s.r.o.
- IČO48111147
- DIČ2120048117
- IČ DPHSK2120048117
- NACE9329 · Ost.zábav,voľnočas.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Zemianske Kostoľany, SK. Pôsobí v odvetví Ost.zábav,voľnočas.čin., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 90/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
258k €
Zisk -41k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
258k €
↗ +2.5% YoY
EBITDA · 2024
-9 031 €
Čistý zisk · 2024
-41k €
Aktíva spolu
144k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 5 000 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 258k € | -9 031 € | -41k € | 144k € | RUZ závierka |
| 2023 | 252k € | 83k € | 72k € | 124k € | RUZ závierka |
| 2022 | 118k € | -17k € | -27k € | 37k € | RUZ závierka |
| 2021 | 73k € | -33k € | -42k € | 33k € | RUZ závierka |
| 2020 | 34k € | -39k € | -47k € | 33k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 258 tis. € | 252 tis. € | 118 tis. € | 73 tis. € | 34 tis. € | 61 tis. € |
| EBITDA | -9 tis. € | 83 tis. € | -17 tis. € | -33 tis. € | -39 tis. € | -22 tis. € |
| EBITDA marža | -3.5 % | 32.9 % | -14.3 % | -44.7 % | -115.9 % | -35.5 % |
| Čistý zisk | -41 tis. € | 72 tis. € | -27 tis. € | -42 tis. € | -47 tis. € | -27 tis. € |
| Aktíva spolu | 144 tis. € | 124 tis. € | 37 tis. € | 33 tis. € | 33 tis. € | 28 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ĽH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľudovít Hurtiš
ĽH
Konateľ
Ľudovít Hurtiš
ĽH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľudovít Hurtiš
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
MARRION s.r.o.RPO
Sídlo
Ľ. Štúra 61/1
Vznik
2015-04-08 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48111147RPO
DIČ
2120048117FS
IČ DPH
SK2120048117 · aktívneFS
NACE
9329 · Ost.zábav,voľnočas.čin.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Zemianske Kostoľany
Krajina
SK
IBAN
SK7109000000005070393201FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-03-21 | Inšpektorát práce Trenčín | Uznanie dlhu a dohoda o splátkach | 5 000 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MARRION s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/48111147/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/48111147/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "48111147", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →