SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HanaH s.r.o.

  • IČO48074233
  • DIČ2120047413
  • IČ DPHSK2120047413
  • NACE1421

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Dolný Vadičov, SK. Pôsobí v odvetví 1421.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 80/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
391k €
↗ +9.0% YoY
EBITDA · 2025
29k €
Čistý zisk · 2025
14k €
Aktíva spolu
189k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 80/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 142k 284k 430k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 391k € 29k € 14k € 189k € RUZ závierka
2024 359k € 28k € 14k € 168k € RUZ závierka
2023 319k € 24k € 16k € 147k € RUZ závierka
2022 276k € 11k € 5 972 € 109k € RUZ závierka
2021 266k € 36k € 26k € 75k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby391 tis. €359 tis. €319 tis. €276 tis. €266 tis. €218 tis. €
EBITDA29 tis. €28 tis. €24 tis. €11 tis. €36 tis. €52 tis. €
EBITDA marža7.5 %7.8 %7.7 %4 %13.6 %23.8 %
Čistý zisk14 tis. €14 tis. €16 tis. €6 tis. €26 tis. €37 tis. €
Aktíva spolu189 tis. €168 tis. €147 tis. €109 tis. €75 tis. €91 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna Tóth
Od 2020-11-14
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Tóth
Od 2020-11-14
AT
Konateľ
Anna Tóth
Od 2015-03-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marián Tóth Konateľ 2015-03-04
Anna Tóth Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-10-10 2020-11-13
Anna Hajasová Konateľ 2015-03-04 2018-10-09
Anna Hajasová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-03-04 2018-10-09
Marián Tóth Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-03-04 2020-11-13

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HanaH s.r.o.RPO
Sídlo
Dolný Vadičov 258
Vznik
2015-03-04 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48074233RPO
DIČ
2120047413FS
IČ DPH
SK2120047413 · aktívneFS
NACE
1421
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Dolný Vadičov
Krajina
SK
IBAN
SK3709000000005068739381FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-06-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina Dohoda č. 20/25/54E/4261 v rámci NP "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HanaH s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/48074233/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/48074233/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "48074233",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →