SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Gurmáni Retail s. r. o
- IČO48066681
- DIČ2120042859
- IČ DPHSK2120042859
- NACE6290
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Ivanka pri Dunaji, SK. Pôsobí v odvetví 6290.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
278k €
Zisk 1 753 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
278k €
↗ +27.2% YoY
EBITDA · 2024
4 819 €
Čistý zisk · 2024
1 753 €
Aktíva spolu
25k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 278k € | 4 819 € | 1 753 € | 25k € | RUZ závierka |
| 2023 | 218k € | 9 670 € | 8 426 € | 25k € | RUZ závierka |
| 2022 | 217k € | 12k € | 11k € | 30k € | RUZ závierka |
| 2021 | 158k € | -7 625 € | -8 876 € | 30k € | RUZ závierka |
| 2020 | 103k € | -34k € | -36k € | 23k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 278 tis. € | 218 tis. € | 217 tis. € | 158 tis. € | 103 tis. € | 104 tis. € |
| EBITDA | 5 tis. € | 10 tis. € | 12 tis. € | -8 tis. € | -34 tis. € | -44 tis. € |
| EBITDA marža | 1.7 % | 4.4 % | 5.6 % | -4.8 % | -33.4 % | -42.6 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 8 tis. € | 11 tis. € | -9 tis. € | -36 tis. € | -46 tis. € |
| Aktíva spolu | 25 tis. € | 25 tis. € | 30 tis. € | 30 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PN
Konateľ
Patrik Novák
VF
Konateľ
Václav Faltus
VF
Konateľ
Václav Faltus
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Gurmáni Retail s. r. oRPO
Sídlo
Dlhá 9
Vznik
2015-03-01 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48066681RPO
DIČ
2120042859FS
IČ DPH
SK2120042859 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Ivanka pri Dunaji
Krajina
SK
IBAN
SK8809000000005147822757FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Spišská Nová Ves | dohoda o poskytnutí príspevku | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Gurmáni Retail s. r. o nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/48066681/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/48066681/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "48066681", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →