AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 RVmagnetics, a.s.

  • IČO48027499
  • DIČ2024180136
  • IČ DPHSK2024180136
  • NACE7120 · Technické testovanie

Akciová spoločnosť, registrovaná 2015, so sídlom v Košice - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Technické testovanie, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit C · 56/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 461k € Zisk -694k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
461k €
↗ +92.9% YoY
EBITDA · 2024
-544k €
Čistý zisk · 2024
-694k €
Aktíva spolu
3.08mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
8
Σ 849k €
Kredit
C· 56/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 103 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
56 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 167k 335k 507k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 461k € -544k € -694k € 3.08 mil. € RUZ závierka
2023 239k € -533k € -763k € 2.03 mil. € RUZ závierka
2022 334k € -172k € -365k € 1.72 mil. € RUZ závierka
2021 188k € -223k € -346k € 1.22 mil. € RUZ závierka
2020 257k € -210k € -214k € 999k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby461 tis. €239 tis. €334 tis. €188 tis. €257 tis. €194 tis. €
EBITDA-544 tis. €-533 tis. €-172 tis. €-223 tis. €-210 tis. €-82 tis. €
EBITDA marža-117.9 %-223.2 %-51.4 %-118.5 %-81.8 %-42.4 %
Čistý zisk-694 tis. €-763 tis. €-365 tis. €-346 tis. €-214 tis. €-88 tis. €
Aktíva spolu3.08 M €2.03 M €1.72 M €1.22 M €999 tis. €1.20 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Juraj Vagner, PhD.
Od 2026-01-10
IM
Podpredseda predstavenstva
Ing. Michal Borza, PhD.
Od 2023-06-16
IV
Podpredseda predstavenstva
Ing. Vladimír Marhefka
Od 2021-11-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jaroslav Mihátsch Člen dozorného orgánu 2020-05-18
Ing. Ján Choma Člen dozorného orgánu 2015-11-21
prof. RNDr. Rastislav Varga, DrSc. predseda predstavenstva 2015-11-21
Ing. Michal Hulič Člen dozorného orgánu 2021-06-30 2026-01-09
Ing. Michal Hulič Člen dozorného orgánu 2021-06-30 2026-02-19
Ing Peter Ďurinďák Člen dozorného orgánu 2019-05-16 2020-07-14
Ing Peter Ďurinďák Člen dozorného orgánu 2019-05-16 2020-05-18
Ing. Vladimír Marhefka člen predstavenstva 2019-05-16 2021-12-01
Ing. Vladimír Marhefka člen predstavenstva 2019-05-16 2021-11-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Rastislav Varga
od 2025-01-09
Dana Brhelová
od 2025-12-12 · do 2026-03-06
Zuzana Klebercová
od 2025-12-12 · do 2026-03-06
Jozef Brhel
od 2025-01-09 · do 2026-03-06
Jozef Brhel
od 2025-01-09 · do 2026-03-06
Michal Brhel
od 2025-01-09 · do 2026-03-06
Eva Brhlová
od 2025-01-09 · do 2026-03-06
Zuzana Klebercová
od 2025-01-09 · do 2025-12-12
Ján Solomon
od 2025-01-09 · do 2026-03-06
Jozef Brhel
od 2019-03-05 · do 2019-04-16
Jozef Brhel
od 2019-03-05 · do 2019-04-16
Marián Hvizdoš
od 2018-09-25 · do 2019-03-05
Michal Ondruš
od 2018-09-25 · do 2019-03-05
Rastislav Varga
od 2018-09-25 · do 2019-04-16
Marián Hvizdoš
od 2017-07-07 · do 2018-09-25
Michal Ondruš
od 2017-07-07 · do 2018-09-25
Rastislav Varga
od 2017-07-07 · do 2018-09-25
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RVmagnetics, a.s.RPO
Sídlo
Štúrova 27
Vznik
2015-01-17 · 11 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
48027499RPO
DIČ
2024180136FS
IČ DPH
SK2024180136 · aktívneFS
NACE
7120 · Technické testovanie
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2909000000005067130101FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 849k € celková hodnota 2025-09-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-01-29 Úrad podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti 849k €
2016-11-25 Technická univerzita v Košiciach Zmluva o nájme hnuteľných vecí 600 €
2025-09-30 Technická univerzita v Košiciach, Fakulta elektrotechniky a informatiky Individuálna dohoda o doktorandskom štúdiu doktoranda s externou vzdelávacou inštitúciou 0 €
2025-09-30 Technická univerzita v Košiciach, Fakulta elektrotechniky a informatiky Individuálna dohoda o doktorandskom štúdiu doktoranda s externou vzdelávacou inštitúciou 0 €
2025-09-29 Technická univerzita v Košiciach, Fakulta elektrotechniky a informatiky Individuálna dohoda o doktorandskom štúdiu s externou vzdelávacou inštitúciou 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RVmagnetics, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/48027499/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/48027499/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "48027499",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →