SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LS Point, s.r.o.

  • IČO48009075
  • DIČ2120134632
  • IČ DPHSK2120134632
  • NACE6832 · Správa nehnuteľností

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
269k €
↗ +5.1% YoY
EBITDA · 2025
79k €
Čistý zisk · 2025
12k €
Aktíva spolu
2.43mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 24k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 98k 195k 296k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 269k € 79k € 12k € 2.43 mil. € RUZ závierka
2024 256k € 73k € 19k € 2.48 mil. € RUZ závierka
2023 253k € 69k € 33k € 2.68 mil. € RUZ závierka
2022 180k € 51k € 18k € 2.65 mil. € RUZ závierka
2021 142k € 26k € -12k € 2.67 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby269 tis. €256 tis. €253 tis. €180 tis. €142 tis. €157 tis. €
EBITDA79 tis. €73 tis. €69 tis. €51 tis. €26 tis. €35 tis. €
EBITDA marža29.3 %28.7 %27.3 %28.3 %18.4 %22.1 %
Čistý zisk12 tis. €19 tis. €33 tis. €18 tis. €-12 tis. €-905 €
Aktíva spolu2.43 M €2.48 M €2.68 M €2.65 M €2.67 M €2.71 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lenka Smolková
Od 2022-05-17
LS
Konateľ
Lenka Smolková
Od 2015-10-03
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Dobiaš
Od 2017-07-26
Do 2020-01-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Lenka Smolková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-10-03 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LS Point, s.r.o.RPO
Sídlo
17. novembra 1702/2
Vznik
2015-10-03 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48009075RPO
DIČ
2120134632FS
IČ DPH
SK2120134632 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK1875000000004022400572FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 24k € celková hodnota 2026-02-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-02-04 Kreatívny inštitút Trenčín,n.o. Anglická verzia názvu je: Creative Institute Trenčín, n.o. Zmluva o prenájme parkovacej karty 24k €
2024-06-13 Kreatívny inštitút Trenčín,n.o. Anglická verzia názvu je: Creative Institute Trenčín, n.o. Zmluva o prenájme nebytových priestorov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LS Point, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/48009075/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/48009075/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "48009075",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →