AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 PATRIA VENTURE CAPITAL, a.s.

  • IČO48003131
  • DIČ2024173228
  • LEI097900BIBX0000128043
  • NACE7020

Akciová spoločnosť, registrovaná 2014, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 7020.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2024
-9 174 €
Čistý zisk · 2024
2 698 €
Aktíva spolu
2.08mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 17k 34k 51k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 -9 174 € 2 698 € 2.08 mil. € RUZ závierka
2023 -80k € -51k € 2.03 mil. € RUZ závierka
2022 -55k € -45k € 2.04 mil. € RUZ závierka
2021 -32k € -21k € 2.04 mil. € RUZ závierka
2020 47k € -35k € -10k € 2.01 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby47 tis. €
EBITDA-9 tis. €-80 tis. €-55 tis. €-32 tis. €-35 tis. €-658 €
EBITDA marža-74.9 %
Čistý zisk3 tis. €-51 tis. €-45 tis. €-21 tis. €-10 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu2.08 M €2.03 M €2.04 M €2.04 M €2.01 M €2.00 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ZH
Člen dozorného orgánu
Zuzana Hakošová
Od 2025-04-02
SB
Člen dozorného orgánu
Slávka Brhlová
Od 2022-05-03
ŠC
Člen dozorného orgánu
Štefan Cích
Od 2021-01-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Brhel, MBA Predstavenstvo 2014-12-23
Michal Brhel Člen dozorného orgánu 2021-01-11 2022-06-06
Michal Brhel Člen dozorného orgánu 2021-01-11 2022-05-03
Zuzana Brhlová Člen dozorného orgánu 2018-10-09 2022-10-27
Zuzana Klebercová Člen dozorného orgánu 2018-10-09 2025-04-02
Zuzana Klebercová Člen dozorného orgánu 2018-10-09 2025-04-11
Gabriel Berdár Člen dozorného orgánu 2014-12-23 2018-11-05
Gabriel Berdár Člen dozorného orgánu 2014-12-23 2018-10-09
Ivan Hruška Člen dozorného orgánu 2014-12-23 2021-02-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PATRIA VENTURE CAPITAL, a.s.RPO
Sídlo
Hurbanovo námestie 3
Vznik
2014-12-23 · 12 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
48003131RPO
DIČ
2024173228FS
LEI
097900BIBX0000128043GLEIF
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PATRIA VENTURE CAPITAL, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/48003131/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/48003131/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "48003131",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →