AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 FLH Property a. s.

  • IČO47998288
  • DIČ2120060987
  • IČ DPHSK2120060987
  • NACE7020

Akciová spoločnosť, registrovaná 2015, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 7020.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2024
-38k €
Čistý zisk · 2024
417k €
Aktíva spolu
67.5mil. €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 13 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 0.0036300000000000004 0.007260000000000001 0.011000000000000001 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 -38k € 417k € 67.5 mil. € RUZ závierka
2023 214k € 232k € 28.83 mil. € RUZ závierka
2022 -339k € -108k € 15.07 mil. € RUZ závierka
2021 -2.37 mil. € -2.22 mil. € 14.5 mil. € RUZ závierka
2020 -24k € 79k € 12.12 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby
EBITDA-38 tis. €214 tis. €-339 tis. €-2.37 M €-24 tis. €-11 tis. €
EBITDA marža
Čistý zisk417 tis. €232 tis. €-108 tis. €-2.22 M €79 tis. €14 tis. €
Aktíva spolu67.50 M €28.83 M €15.07 M €14.50 M €12.12 M €10.83 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IF
Predseda predstavenstva
Ing. František Hirner
Od 2025-03-05
IO
Člen dozorného orgánu
Ing. Ondrej Boržík, PhD.
Od 2022-04-27
PH
Člen dozorného orgánu
Peter Hirner
Od 2021-07-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Roman Hirner Člen dozorného orgánu 2021-04-26
Ing. František Hirner predseda predstavenstva 2020-03-04 2025-03-11
Ing. František Hirner predseda predstavenstva 2020-03-04 2025-03-04
Ing. Jozef Hirner Člen dozorného orgánu 2020-03-04 2021-05-31
Ing. Jozef Hirner Člen dozorného orgánu 2020-03-04 2021-01-28
Ing. Ľubica Hirnerová Člen dozorného orgánu 2020-03-04 2022-02-27
Ing. Ľubica Hirnerová Člen dozorného orgánu 2020-03-04 2022-05-31
Martina Šanková Člen dozorného orgánu 2020-03-04 2021-08-06
Martina Šanková Člen dozorného orgánu 2020-03-04 2021-06-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FLH Property a. s.RPO
Sídlo
Heyrovského 1
Vznik
2015-03-03 · 11 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
47998288RPO
DIČ
2120060987FS
IČ DPH
SK2120060987 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4511000000002949466084FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FLH Property a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47998288/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47998288/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47998288",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →