SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Smartliving s. r. o.

  • IČO47988070
  • DIČ2120041605
  • IČ DPHSK2120041605
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 247k € Zisk -93k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
247k €
↘ -63.0% YoY
EBITDA · 2024
-78k €
Čistý zisk · 2024
-93k €
Aktíva spolu
66k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
5
Σ 137k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 88
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 242k 485k 734k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 247k € -78k € -93k € 66k € RUZ závierka
2023 668k € 29k € 2 681 € 186k € RUZ závierka
2022 572k € 23k € 1 990 € 124k € RUZ závierka
2021 389k € 34k € 14k € 93k € RUZ závierka
2020 421k € 44k € 34k € 148k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby247 tis. €668 tis. €572 tis. €389 tis. €421 tis. €480 tis. €
EBITDA-78 tis. €29 tis. €23 tis. €34 tis. €44 tis. €-47 tis. €
EBITDA marža-31.8 %4.3 %4.1 %8.7 %10.4 %-9.8 %
Čistý zisk-93 tis. €3 tis. €2 tis. €14 tis. €34 tis. €-61 tis. €
Aktíva spolu66 tis. €186 tis. €124 tis. €93 tis. €148 tis. €97 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Kožuch
Od 2022-08-26
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Zábojník
Od 2021-10-22
IZ
Konateľ
Ivan Zábojník
Od 2015-02-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ivan Zábojník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-08-31 2021-10-21
Ing. Marek Kaňka Konateľ 2015-02-27 2017-08-30
Ing. Marek Kaňka Konateľ 2015-02-27 2017-07-28
PhDr. Lukáš Kocún Konateľ 2015-02-05 2015-02-27
PhDr. Lukáš Kocún Konateľ 2015-02-05 2015-04-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Kožuch
od 2024-03-18
Ivan Zábojník
od 2024-03-18
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Smartliving s. r. o.RPO
Sídlo
Beskydská 9
Vznik
2015-02-05 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47988070RPO
DIČ
2120041605FS
IČ DPH
SK2120041605 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK9609000000005148537018FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 137k € celková hodnota 2024-11-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-04-24 Mesto Šamorín Podlimitná zákazky na stavebné práce Park maládeže Šamorín 137k €
2024-11-28 Mesto Šamorín Dodatok č.4 k Zmluve o dielo č.207/2024 0 €
2024-10-09 Mesto Šamorín Dodatok č.3 k Zmluve o dielo č.207/2024 0 €
2024-09-04 Mesto Šamorín Dodatok č.2 k Zmluve o dielo č.207/2024 0 €
2024-07-29 Mesto Šamorín Dodatok č.1 Zmluve o dielo č.207/2024 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Smartliving s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47988070/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47988070/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47988070",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →