SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CITY STONE DESIGN s.r.o.

  • IČO47978929
  • DIČ2024163130
  • IČ DPHSK2024163130
  • LEI097900CAKA0000070009
  • NACE2361 · Výroba stav.betón.výr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví Výroba stav.betón.výr., 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 11.87 mil. € Zisk 106k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
11.87mil. €
↗ +3.8% YoY
EBITDA · 2024
1.04mil. €
Čistý zisk · 2024
106k €
Aktíva spolu
12.97mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
2
Σ 720k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 5M 10M 16M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 11.87 mil. € 1.04 mil. € 106k € 12.97 mil. € RUZ závierka
2023 11.44 mil. € 1.21 mil. € 242k € 12.46 mil. € RUZ závierka
2022 14.3 mil. € 3.51 mil. € 1.57 mil. € 15.7 mil. € RUZ závierka
2021 12.46 mil. € 3.25 mil. € 1.86 mil. € 14.21 mil. € RUZ závierka
2020 10.84 mil. € 2.69 mil. € 1.23 mil. € 12.01 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby11.87 M €11.44 M €14.30 M €12.46 M €10.84 M €9.74 M €
EBITDA1.04 M €1.21 M €3.51 M €3.25 M €2.69 M €2.29 M €
EBITDA marža8.7 %10.6 %24.6 %26.1 %24.8 %23.5 %
Čistý zisk106 tis. €242 tis. €1.57 M €1.86 M €1.23 M €910 tis. €
Aktíva spolu12.97 M €12.46 M €15.70 M €14.21 M €12.01 M €10.41 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Člen dozorného orgánu
Ing. Juraj Struhár
Od 2026-01-12
IL
Konateľ
Ing. Ladislav Flórián
Od 2026-01-12
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Magdaléna Korčeková
Od 2026-01-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Martin Hriňa Člen dozorného orgánu 2026-01-12
Ing. Peter Perina Konateľ 2026-01-12
Ing. Dušan Malárik Konateľ 2014-11-28
Ing. Dušan Malárik Konateľ 2014-11-28 2017-06-28
Juliana Szöcsová Konateľ 2014-11-28 2017-06-28
Juliana Szőcsová Konateľ 2014-11-28 2026-01-12
Juliana Szőcsová Konateľ 2014-11-28 2026-01-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavol Kollár
od 2020-01-31
Ivan Khandl
od 2017-07-13
Dušan Malárik
od 2017-07-13
Pavol Kollár
od 2017-07-13 · do 2020-01-31
Ivan Khandl
od 2017-01-31 · do 2017-07-13
Pavol Kollár
od 2017-01-31 · do 2017-07-13
Dušan Malárik
od 2017-01-31 · do 2017-07-13
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CITY STONE DESIGN s.r.o.RPO
Sídlo
Areál IN VEST 1179
Vznik
2014-11-28 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47978929RPO
DIČ
2024163130FS
IČ DPH
SK2024163130 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000070009GLEIF
NACE
2361 · Výroba stav.betón.výr.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK0509000000005065137959FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 720k € celková hodnota 2024-04-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-06-03 Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava Rámcová dohoda č. MAGTS2200177 720k €
2024-04-05 Hlavné mesto SR Bratislava Dodatok č. 1, č. MAGTS2400075 k Rámcovej dohode č. MAGTS2200177 0 €
2021-01-04 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dodatok k dohode o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu ,,Prvá pomoc,, 0 €
2020-05-13 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CITY STONE DESIGN s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47978929/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47978929/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47978929",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →