SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Autoservis PROFI - PRIBULA s.r.o.
- IČO47924233
- DIČ2024152361
- IČ DPHSK2024152361
- NACE9531
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví 9531, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.03 mil. €
Zisk 12k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.03mil. €
↗ +14.8% YoY
EBITDA · 2025
152k €
Čistý zisk · 2025
12k €
Aktíva spolu
521k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 27k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.03 mil. € | 152k € | 12k € | 521k € | RUZ závierka |
| 2024 | 901k € | 104k € | 3 530 € | 568k € | RUZ závierka |
| 2023 | 862k € | 74k € | 4 041 € | 516k € | RUZ závierka |
| 2022 | 751k € | 91k € | 52k € | 300k € | RUZ závierka |
| 2021 | 679k € | 60k € | 5 254 € | 281k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.03 M € | 901 tis. € | 862 tis. € | 751 tis. € | 679 tis. € | 597 tis. € |
| EBITDA | 152 tis. € | 104 tis. € | 74 tis. € | 91 tis. € | 60 tis. € | 25 tis. € |
| EBITDA marža | 14.7 % | 11.6 % | 8.6 % | 12.1 % | 8.9 % | 4.1 % |
| Čistý zisk | 12 tis. € | 4 tis. € | 4 tis. € | 52 tis. € | 5 tis. € | 181 € |
| Aktíva spolu | 521 tis. € | 568 tis. € | 516 tis. € | 300 tis. € | 281 tis. € | 297 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
SP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Stanislav Pribula
SP
Konateľ
Stanislav Pribula
SP
Konateľ
Stanislav Pribula
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Stanislav Pribula | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-10-11 | 2021-12-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Autoservis PROFI - PRIBULA s.r.o.RPO
Sídlo
Pod Kamennou baňou 14012/27
Vznik
2014-10-11 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47924233RPO
DIČ
2024152361FS
IČ DPH
SK2024152361 · aktívneFS
NACE
9531
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK0209000000005223899853FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-07-07 | Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Prešov | Zmluva o poskytovaní služieb č. UVVaUVTOS-02377/32-PO-2025 uzatvorená podľa § 269 ods. 2 zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov (ďalej len „Obchodný zákonník“) a § 56 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene | 26k € |
| 2018-10-25 | Slovak Business Agency | ZMLUVA O ÚVERE číslo 10/2018/0011 | 15k € |
| 2015-12-17 | Slovak Business Agency | Zmluva o úvere číslo 10/2015/0024 | 10k € |
| 2023-08-16 | PREŠOV REAL, s.r.o. | Objednávka číslo 31/M/2023 | 755 € |
| 2025-08-20 | Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Prešov | Dohoda č.2025/12458/PO o ukončení Zmluvy o poskytnutí služieb č. UVVa UVTOS-02377/32-PO-2025 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Autoservis PROFI - PRIBULA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47924233/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47924233/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47924233", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →